REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 5907 - Toplam yanitlar: 39

GONDEREN: SANCAK54 on 04/29/2010 18:28:14

yellowrose arkadaşım başınız sağolsunn yaradan gani gani rahmet eylesinn sizlerede metanet sabır dilerim yaradan sizlerin ve rahmetli olan arkadaşımızın yar ve yardımcısı olsunn ölümü tüm canlılar tadacak der alemleri yaradan geride kalanlara yaradan uzun ömür sabır versinnn

Back To Top

GONDEREN: brodwayy on 04/29/2010 18:37:12

yellovros arkadaşım  başınız sağolsunn yüce yaradan rahmetli olanın geride bıraktıklarınaa metanett sabırr başı dik durmayı nasip etsin bizler ne desek boşş ateş düştüğü yeri yakarr cenabu rabbim silere sabırrr rahmetli olan kardeşimede ganı ganı rahmet eylesinnn mekanı cennet olsunnn

Back To Top

GONDEREN: teketek35 on 04/29/2010 18:58:48

:(( Ne diyeceğimi bilmiyorum tertipimmm .Çok üzgünümm başınsağolsun yellowrose allahh sabırr versin eşinede gani gani rahmett .Sağlıcakla kal bizler yanındayızz herzaman ,bunu unutma tertipim....

Back To Top

GONDEREN: hasret_35 on 04/29/2010 19:05:31

CANIM İNAN ÇOK ACIYOR YELLOWW ROSEMM .HEP SENİNLE OLACAĞIZ BU SENİN ACINI DİNDİRMEZ AMA EN AZINDAN HAFİFLETİR.7 YILDIR HER ANIMDA YANIMDA OLDUN SENN ÇOK İYİ BİR ARKADAŞ VEDE CANDAN Bİ DOSTSUN ENİŞTEMİDE ÇOK SEVERDİM ALLAH RAHMET EYLESİNNN.ALLAH SİZLERE ÖMÜR BOYU SAĞLIK VERSİN VE OĞLUŞLARIMA KARA GÖZLÜMEE......SİTEDEKİ ARKADAŞLAR YAZDIĞINIZ VE ARKADAŞIMI YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN HEPİNİZE TŞKKR EDERİM BİR AİLE OLDUĞUMUZ YİNE BELLİ OLDUU ÇOKKKKKKKKKKKKKKKK TŞKKRLERRR  HEPİNİZİ ÇOKKK SEVİYORUM ......

Back To Top

GONDEREN: OGUZ54-54 on 04/29/2010 19:31:58

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekanımızı Cennetle Müjdelesin Başımız Sağolsun

--------------------------------------------------------------
=
Back To Top

GONDEREN: nevval on 04/30/2010 00:16:39

ZEYNO_35 yazdı:

yellowlowe söyleyecek söz bulamıyorum en değerli varlığını kaybeden birine nedenirki.... kardeşimiz nurlar içinde yatsın....allahım sizlerede peygamber sabrı versin.

Back To Top

GONDEREN: esmerbeyy on 04/30/2010 00:58:38

Değerli dost değerli arkadaş Yellowrose

Söze nasıl başlasam bilemiyorum.İnsanın can yoldasını kaybetmesi kadar acı bir şey olamaz.Acın gerçekten büyük.Ama ölüm allahın emri her fani bunu birgün tadacak ve sırası gelen gidecek.Yüce rabbim değerli kardesimizi cennetıne kabul etsin. Allah gani gani  rahmet eylesin. Başınız sağ olsun. Acınızı yürekten paylasıyoruz . Ömrünü geride kalanlara versin rabbim.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/30/2010 03:56:05

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn...

Allahtan rahmet diliyorum, yatığı yer nur osun ....

Geride kalanlarına allah sabır versin . Başınız sağolsun...

Back To Top

GONDEREN: kusursuzz_ on 04/30/2010 13:32:25

yüce ALLAH tan rahmet  diliyorum ailesine sabır versin      başınız sag olsun   Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn   AMİNNN

Back To Top
09/19/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***