REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 59972 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Sessiz-yurek on 03/23/2011 16:48:54

sayın cengiz bey,  bugün batak lobisinde ırmak adminin yaptıgını  demokrasi adına şiddetle kınıyorum..Asi adminin sevenleri lobide hak savunması yaparken bir admin arkadaşın lobi sohbetini alması  bir idareciye asla yakışmaz yol arkadaşının konuşma hakkını elinden alamaz.

İdarecilik bu olmamalı.lütfen gereğini yaparsanız memnun oluruz

--------------------------------------------------------------
YORGUNUM,yüreğimin değil ayaklarımın götürdüğü yerlere gitmekten...SESSİZİM,dilimdekileri değil yüreğimdekileri söyleyememekten.....
Back To Top

GONDEREN: SADEMM on 03/23/2011 17:40:20

slm sanal kahvenin  yöneticilerine seslenıyorum bugun  IRMAK admın  lobıde terör estırdı ve bu bu şekılde gıtmezz lütfen dur deyin  adminee  bile saygı duymayan ÜYEYEMİ  Duyucak gerekenii yapmanızı arz edrim

Back To Top

GONDEREN: suleyman206 on 03/23/2011 18:29:28

ırmak admini kınıyoruz siyahbulutu neden uzklaştırdınız

Back To Top

GONDEREN: BeR__KaY_ on 03/23/2011 19:02:26

HERKESİN FİKRİNE SAYGIM VAR AMA BU SİYAH BULUTUN YAZDINA YOK ÇÜNKÜ BEN ONUN GİBİ DÜŞÜNMÜYORUM TAM AKSİNE SİYAHBULUT ABLAM BURASI İÇİN ELİNDEN GELENİN DA FAZLASINI YAPMAKTAA EGER BUGÜN  BU SİTENİN BU DURAMMA GELDİYSE ONUNDA EMEGİ ÇOK BİR ÇOK ÜYE O VAR DİYE GELİYOR  ÜYELER BURAYA GELDİNDE İLK BAKTI ADMİNLERİMİZDEN BİRİ ODANIN NEŞE KAYNAGI ADETA  eger çölde açan bir çiçek olsam seni kurutmamak icin hep aglardım eger göz yasımdan bir damla olsaydınsırf seni kaybetmemek icin hic ama hic aglamazdım  İŞTE ÖYLE BİRİ SİYAHBULUT ABLAMMM  TŞK.LER 

Back To Top

GONDEREN: siyahBULUT on 03/24/2011 02:12:16

evlivemutlu yazdı:

[quote="Admin"]

Site istek ve önerilerinizi bu forum başlığından yazabilirsiniz sorunlarınız en kısa zaman içerisinde cevaplanacaktır.

batak admini siyah bulut nickli admin siteye girdiğim hen andaki dengesiz tavırları kibirleri ve kaprisleri ile üyelere illallah dedirtmektedir.adminliğini kendi kişisel emellerine alet etmektedir.üyeleri dediklerine uymayanları banlamakla tehdit etmektedir.duyduğuma göre adminler arasındada sürekli tartışma ve kavga ortamı oluşturmaktadır.üyelere gıcık olduğu adminleri şikayet etmeleri husunda baskı yapmaktadır.baskı yaparak dediğini yapmayı kabul etmeyenleri banlamaktadır.siyah bulut adlı admin diğer adıyla sadem batak sitesinin sonunu getirceğinden hiç kuşkum yoktur.benim için problem yoktur.bura olmazsa başka yer olur.ama burasını seviyorum.ve burada takılmak istiyorum.siyahbulut varsa girmiyorum hemen çıkıyorum.tehlikeli bi kişidir.Allah tan tek dileğim bu ve bu gibi kişileri gerçek hayatta karşıma çıkarmaz.yada çıksa dahi mücadele gücü vermesidir.saygılarımla.

SAYGI DUYARIM  ÜYELEİRMİZİN GÖRÜŞÜ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR .SUSUKUNLUK ASALETEN GELİR

Back To Top

GONDEREN: buldozer1974 on 03/24/2011 10:50:52

ırmak admini kınayan herkesi şiddetle kınıyorum.daha konu ile ilgili bilgisi bile olmayan üyelerimiz birisinin yönlendirmesi ile ırmak admini kınıyor.bence bu kınama yazılarının forum sayfalarına yazılarak adminlerin birbirlerine düşürülmüş olmasını üyelere yansıtılmaması lazımdır.adminlerin birbirleri arasındaki sorunları üyeler bilmemelidir.ırmak hanımı kınamak siyahbuluta rütbemi verecek. hayır ise gayeniz nedir siyahbulut?ırmakı kınamaları için üyelere yalvarmayı bırakınız lütfen

Back To Top

GONDEREN: SAFAK_54 on 03/24/2011 10:57:23

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZZ BULDOZER  BİZ SEN GİBİ BİRİLERİNDEN MENFAT İSTEMİYORUZ UMUYORUZDA BİZ SİYAH ADMİNİ SEVİYORUZ... BU ARADA IRMKA ADMİN SANA  ADMİNLİKMİ TEKLİF ETİ  BÖLE ÇAMUR ATIĞINA GÖRE

Back To Top

GONDEREN: sakin_birisi on 03/24/2011 11:36:21

ewli ve mutlu arkadasımdan ricam siyah bulut admini iyi bi tanısın ondan sonra yorumunu yapsın

Back To Top

GONDEREN: Sessiz-yurek on 03/24/2011 12:09:47

Dünkü olaylara şahit oldum ve çok üzüldüm.proveke edercesine lobiye gelen ve siyah bulut admini hedef alan tunç arkadaşımızı kınıyorum ve bu duruma göz yuman ırmak admini de yol arkadaşı olan siyah bulut adminin lobi sohbetini kapatmasınıdı demokratik bulmuyorum..biz batakta huzur içinde eğlence olsun diye oyun oynamak istiyoruz.

ilgililer duyurulur..saygılar..

YORGUNUM,yüreğimin değil ayaklarımın götürdüğü yerlere gitmekten...SESSİZİM,dilimdekileri değil yüreğimdekileri söyleyememekten.....
Back To Top
06/26/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***