REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60394 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: genc_kaptan3 on 11/12/2010 16:37:56

SELAM SİTE YÖNETİMİ NEDEN POKER LOBİSİ KAPALI ORAYI AÇSANIZ ARKADASLAR HEM BİR DEGİSİKLİK OLUR HEMDE EMİNİM Kİ POKER LOBİSİ DAHA İLGİ CEKER BİR ÖNERİDİR BU SİZ DAHA İYİSİNİ BİLİRSİNİZ HEPİNİZE KOLAY GELSİN.

Back To Top

GONDEREN: sermano on 11/13/2010 01:02:53

selam site yönetimine

özellikle bizim cafe lobisinde orada adminlik yapan daha önce de karadeniz ateşinde adminlik yapan ahlak kurallarını aile hasiyetini hiçe sayan bir admin var adı niki barın...........bu adamın yapmadığı kalmamış biri ,nasıl buralarda adninlik yada site kiraya tutabiliyor.anlamış değilim.sadece oyuna gelen bayanları oranın sahibiyim diyerek kandıran üstelik kandırma çetesi kuran her türlü nefsani arzularını tatmin eden biri.Karadeniz ateşinden atılan burda da da  ev hanımlarını baştan çıkaran tellerini alarak msn de can açtırarak her türlü edepsizliği yapan biri bu kişiyi iyi tanıyan biri olarak yaptıklarına dur deyin cengiz bey.konuştuğunda mangalda kül bırakmayan biri sizi söylediğimde küfür edebilen birine gerekeni yapmalısınız sapık insanların tek dersi mamuslu ev hanımlarını baştan çıkarmak olan bu adama gereken dersi vermenizi siteyi de elinden almanızı buralardan bu terbiyesizler çılarmanızı saygılarımla sunarım.gereğini lüffen yapınız

Back To Top

GONDEREN: Almira on 11/28/2010 00:54:52

eserdeniz yazdı:

sayın admilerim öncelikle tşkür ederim böyle bir eglenceyi bize verdiyiniz için  şikayetim  var dilenirse sevinirim  sanal içinda başka bir lbide bulndum  düşler sokagından bir admin kar  yagıyor  adlı niciki lobiye yazarak yalaka  yalakalık yapıyon bu lobidede  bizim lobiye gelemessin artık bunladık seni attık  der ve giriş yamak isterim giremem  lbiye girmeniz yasaklanmıştır der  suçum neymiş anlamadım birde yalaka sözleri duydum  bu knuyu sizlerden başka kime bildire bilirim  sizlere yazmaya  karar erdim benim konumla ilgilenirseniz çok sevinecem şimdiden tşkürlerimi bildiririm saygılarımla  sanal yönetimi   kar yagıyr adlı niciki  lbi düşler sokagı  radan atılmışım giremiyorum

Back To Top

GONDEREN: ridako on 11/28/2010 16:59:43

slm neden kaynaklandını bilmiyorum oyuna girişim yasaklandı genel ahlaka falan şeyler yazıyor kimseye karşı tartışmamız olmadı ve bana bi dönüş olmadı nedeni neyse bilmek istiyorum sizden ricam.bu siteye çokça arkadaşıı yönledirdim ve oyun adabında oynadım edeple.saygılar

--------------------------------------------------------------
EVLİ
Back To Top

GONDEREN: kolpak on 12/02/2010 22:06:34

Tombola oyunu acilirsa cok mutlu oluruzzz x)

Back To Top

GONDEREN: frrhtmz on 12/07/2010 17:45:07

sürekli donma sorunu yaşamaya başladım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Back To Top

GONDEREN: BAK_bi on 12/12/2010 00:05:49

SELAM SİTE YÖNETİMİ.  PİŞTİ LOBİSİ ADMİNLERİN DEN AYAZPt4  HAKKINDA ŞİKAYETCİYİM. KİMİN_İCİN NİKİMLE PİŞTİ LOBİSİNDE ADMİNLİK YAPIYORDUM. ADMİNLYİ PTAL ETDİRDİM.3 NİKİM  BANLATDIM.  BAŞKA NİK ALIP GİRDİM. AYAZPT4 ADMİN   KİMİN_İCİN YİNEMİ NİK DEYİŞİP GELDİN.  ZAMANIDA İP BAN ATMADINIZ GELİYOR DİYE  YAZDI. VE İP  BAN ATTI NİKİME.. BAŞKA NİK ALDIM  GİRDİM PİŞTİYE YİNE İP  B AN ATTI. ADMİNLYİ BIRAKDIM DİYE BİR İNSANA BU KADAR KİN Mİ BAĞLANIR. AYAZPT4 ADMİNİ  BU DAVRANIŞ VE TAVIRLARINDAN  ŞİKAYET CİYİM.

Back To Top

GONDEREN: garip_cingene on 12/12/2010 01:07:39

SELAM SİTE YÖNETİMİ. PİŞTİ LOBİSİN DE KİMİN_İCİN       NİKİMLE ADMİNLİK YAPTIM. ADMİNLİYİ BIRAKDIM. VE NİKİ BAN ATDIRDIM.  YENİ NİK İLE GİRDİM  PİŞTİYE.  KİMİN_İCİN YİNEMİ NİK DEYİŞİP GELDİN    ZAMANINDA İP  B AN ATMADINIZ  NİK DEYİŞİP GELİR TABİ  DEDİ VE  B ENİ  İP  BAN LA ATTI. İP NOYU DEYŞİP  BAK_bii NİKİ  İLE GİRDİM.  YİNE İP B AN ATI. GARİP_CİNGENE NİK  İLE GİRDİM HASRET22    ÖZELİNE YAZDIM NİYE İP B AN ATIYORSUNUZ NE HATAM OLDU. ADMİLİYİ BIRAKMAK SUÇMU DEDİM. YİNEMİ SENSİN    DEDİ VE İP  BAN ATTI  BANA. HASRET22   YANİ İKLİM  ADMİN. ADMİNLİYİ BIRAKMAK SUÇMU. BAŞKA NİK  İLE GİRDİYİMDE İP  B AN ATILMMASI  BUNUN SWEBEBİMİ. BU TÜR                  DAVRANIŞ LARINDAN DOLAYI AYAZPt4      ADMİN          İKLİM ADMİN HAKKINDA ŞİKAYET CİYİM.

Back To Top

GONDEREN: Ayaz-PT4 on 12/15/2010 12:46:23

SLM BEN PİŞTİ ADMİNİ AYAZ-PT4 KİMİN_İCİN NİCKLİ ARKADASIMIZIN IP BAN ATILMA SEBEBİ PİŞTİ LOBİSİNDE KENDİ İSTEĞİYLE GÖREVİ BIRAKTIKTAN SONRA BASKA Bİ OYUN SİTESİNDE GÖREV ALARAK BİZİM SANALKAHVE PİŞTİ LOBİSİNE GÖREVLİ OLDUGU SİTENİN REKLAMINI ATMASIDIR BUNUDA IP ADRESİNDEN TESPİT EDEREK GEREKEN YAPILMISTIR HİÇ KİMSE BASKA SİTE REKLAMINI YAPARAK SANALKAHVE AİLESİNİ PARCALAYAMAZ BUNA ÜZÜN VERMEYİZ BİZİM İLKEMİZ DÜRÜSTLÜK VE SİTEMİZE SAHİP CIKMAKTIR.SAYGILAR!!!

Back To Top
07/01/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***