REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60403 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 11/09/2010 02:37:50

YUREKLiYiM yazdı:

Öncelikle  Merhaba  04.10.2010  Perşembe Günü Akşam Saatlerinde Okey Lobisinde Bulunmaktaydım Bulunmuş Olduğum Login : Yurekten_Olsun <-- Rumuz Yurekten Olsun <-- Saygın  <---  Nickinde  Bulunan  Admin' Nin Özelinden Bir Soru Sordum Cevap Vermek Bir Yana Banlandım Şuan Size Yazmış Olduğum Login : YUREKLiYiM <-- Rumuz : YUREKLiYiM <-- Nickimden Neden Banlandığımı Sordum ve  Yine  Banlandım  Beni Neden ve Hangi sebeble Attıklarını Öğrenebilmek adına Gereken Şeyleri Yaptım ama Cevap Alamadım Ve 2 Yılı Aşkın Bir Süredir Bu Sitede Paylaşımlarda Bulunduğum Login : Sevgi_Emek_ister <-- Rumuz : Sevgi_Emek_ister <--  Nickimden De  Banlanma sebebini Sordum ve Yine Banlandım O Kadar Basit Banlanıyorsam Bu Site Neden Açık ? Ne Amaçlı Açık ? Banlanma sebebimi Bilsem Gam Yemem Hatalıydım der Geçerim ama O Da Yok Ve  Yine  Söylüyorum Hatalıysam Hatamı Kabullenecek Kadar ve Özrümü Diliyecek Kadar Nicklerimin Arkasındayım Bana Hatamı Söylesinler Lütfen... Hatalı Değilsemde Nicklerimin Banlarının Kaldırılmasını Arz Ederim...  Sevgi Emek ister <---

Back To Top

GONDEREN: nevval on 11/10/2010 18:48:09

Mersin_Li yazdı:

arkadaşlar bu bir şaka olamaz değilmi ya bir insan lobide duruyor diye banlanırmı ya banlandim ama niye ben bilmiyorum okey lobisindeki adminlere soruyorum beni kim neden banladı

Back To Top

GONDEREN: nevval on 11/10/2010 18:50:15

MuHuRLu_YuReGiM yazdı:

okey lobisinde durduk yere banlandım banlayan her kimse neden banlamış kopysi varmı sebebi nedir bilmek hakkım diye düşünüyorum ben neden banlandım

Back To Top

GONDEREN: nevval on 11/10/2010 18:52:11

Dj_Yurekli_ yazdı:

Okey lobisinde duruyordum kimseye birşey yazmadım kimseye birşey demedim ama banlandım neden banlandım ?

Back To Top

GONDEREN: ihtiyar07 on 11/11/2010 12:07:48

yuhhh olsun site yönetimi aylardır batak lobisine smiley vermediniz ,isterseniz batak salonu oyuncuları toplu olarak gidelim . isyedğiğiniz bumu???????

Back To Top

GONDEREN: usta-33 on 11/12/2010 01:12:46

barbados önce medeni cesaret göster ve gerçek nikinle yaz bence....

Back To Top

GONDEREN: Almira on 11/12/2010 01:21:34

Gizli_Sevda yazdı:

nickimi alalı daha bir hafta oldu butun salonlara ve butun okey lobilerine girebiliyorken okey ana lobisine neden giremiyorum yetkililer duyun sesimi  burada kafanıza göremi nick banlıyorsunuz beni neden banladınız bana bunun açıklamasını yapın lütfen

Back To Top

GONDEREN: Almira on 11/12/2010 01:23:50

YUREKLiYiM yazdı:

Öncelikle  Merhaba  04.10.2010  Perşembe Günü Akşam Saatlerinde Okey Lobisinde Bulunmaktaydım Bulunmuş Olduğum Login : Yurekten_Olsun <-- Rumuz Yurekten Olsun <-- Saygın  <---  Nickinde  Bulunan  Admin' Nin Özelinden Bir Soru Sordum Cevap Vermek Bir Yana Banlandım Şuan Size Yazmış Olduğum Login : YUREKLiYiM <-- Rumuz : YUREKLiYiM <-- Nickimden Neden Banlandığımı Sordum ve  Yine  Banlandım  Beni Neden ve Hangi sebeble Attıklarını Öğrenebilmek adına Gereken Şeyleri Yaptım ama Cevap Alamadım Ve 2 Yılı Aşkın Bir Süredir Bu Sitede Paylaşımlarda Bulunduğum Login : Sevgi_Emek_ister <-- Rumuz : Sevgi_Emek_ister <--  Nickimden De  Banlanma sebebini Sordum ve Yine Banlandım O Kadar Basit Banlanıyorsam Bu Site Neden Açık ? Ne Amaçlı Açık ? Banlanma sebebimi Bilsem Gam Yemem Hatalıydım der Geçerim ama O Da Yok Ve  Yine  Söylüyorum Hatalıysam Hatamı Kabullenecek Kadar ve Özrümü Diliyecek Kadar Nicklerimin Arkasındayım Bana Hatamı Söylesinler Lütfen... Hatalı Değilsemde Nicklerimin Banlarının Kaldırılmasını Arz Ederim...  Sevgi Emek ister <---

Back To Top

GONDEREN: Almira on 11/12/2010 01:24:29

Ben_ve_Sen33 yazdı:

arkadaşlar ben sadece beni kim neden banladı onu öğrenmek istiyorum bakınız ben hesap sormuyorum sadece ben neden banlandım bilmek istiyorum bazıları şimdi benim yüzsüz olduğumu bile düşünebilirler diceklerki ya madem banlandın git işte diye düşünebilirler olsun. benim burada ifade etmek istediğim durup dururken sebebsiz yere neden banlandım site büyük paylaşımcısı çok maşallah bir eksik bir fazla ne fark eder değilmi istenmediğim yere gitmem ama istenmediğim yerdende beni kovacak kişi mekan sahibi olmalı bir ata sözü vardır dağdan gelip bağdakini kovmak misali olmamalı diye yazmaktayım şuan bunları ve lütfen cevap verilsin rica ediyorum

Back To Top
07/01/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***