REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60499 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: pinarr1 on 10/04/2010 09:32:25

bune yaaaa odamıza giremiyoruz neden bizim odada sorun oluyyoooo BİZİM CEFE sadece bizim odadamı bu sorun

Back To Top

GONDEREN: Almira on 10/09/2010 01:38:09

Neslihan41 yazdı:

Slm sanalkahve yönetimi ben sevda yolu lobisinden 1 yıllık banlandım gerekçe masama gelip beni taciz eden kişiyi masamdan atıp  şikayet etmemdir  Bugune kadar kimseye saygısızlıgım olmadı argo asla kullanmadım kimseyi taciz etmedim ve banlanan ben oldum  Yöneticilik yapmayı bilmeyenlere yönetici yetkisi verilmesini kınıyorum Ve benim mağduriyetimi umarım çözersiniz

Saygılarımla Tşklr

Back To Top

GONDEREN: Zabidik on 10/10/2010 17:47:02

millet burayı ciddiye almış baya :D yaw al bi nickdaha gir oyna hahaha hey allam

Back To Top

GONDEREN: Zabidik on 10/10/2010 17:48:08

kupakizi1905 yazdı:

selamm popiler üye puanım düşmüşşneden ki bir açıklama yaparmısınız  çok üzüldüm 

yaw kupakızı bu resimdeki sensen sana popilerlik verirler merak etme hey allam ya neler var dünyada allam gönderiyosun takip et taw:D

Back To Top

GONDEREN: nevval on 10/11/2010 10:37:42

BARBADOS yazdı:

sizler buraya oyuncu toplamayamı yollamayamı çalışıorsunuz batak lobisine girmi çaylak yazdığını ama çaylak olmadığımı puan vererek o yazıyı kaldırmalarını istedim ne puanı neden vericez gibi cevaplar aldım puanı paraylamı alıosunuz kardeşim siz ya da puan verince vergimi ödüorsunuz kıytırık bi konu için oyuncu kaçırmaya değermi kiraz admininizi bu konuda uyarın başkasınada bu şekilde davranmasın

Back To Top

GONDEREN: nevval on 10/11/2010 11:08:26

gazelhan yazdı:

101 salonlarına giremiyorum error deyip duruyo geri zekalı

Back To Top

GONDEREN: nevval on 11/02/2010 11:57:27

isYan-35 yazdı:

selam .ben siteye giremiyorum aykırı davranışlarınızdan dolayı siteye girişiniz falan tarihe kadar yasaklanmıştır yazıyor,bunun nedenini lütfen cevaplarsanız sevinrim.

Back To Top

GONDEREN: nevval on 11/02/2010 11:58:58

WahsiBozkurt yazdı:

zafer gs ve semih batak adminlerinden iki nickimi suöçsuz yere banladılar sebeb sen bana nasıl laf söylersin

ben birisi oyunu yarım bıraktı masadan çıktı adminlerim su nickle ilgilenimn dedim oyunu yarım bıraktı dedim o sen neden lbiye yazıyorsun felan bişeyler söyledi ok orda haklı sinirle yazmış bulundum

bende sen admin olmadan yazıyordunya dedim zafere sonrea tamam su dedi

bende sustum

5dakk geçti hiç bişey yazmama ragmen masa sohbetimi kapattı özeline gittim senmi kapattın dedim oda evet ben dedi neden dedim bana laf söyleyemezsin lobiden bana laf attın dedi sonrada ban attı soruyorum size site yinetimi acaba bu yaptıkları adminlikmi acaba bi insan bi görev aldıysa bunu kötüyemi kullanmak lqzım wahsibozkurt ve vahsibozkurtlarprensinin acılmasını taleb ediyorum bu konu onur gyuru meselesi oldu isterseniz konuştuklarımızıda kopyalaya bilirim sizlere konuştuklarımız elimde geregimni yapın lütfen

Back To Top

GONDEREN: Almira on 11/05/2010 23:17:19

___Kara_Kartal___ yazdı:

slm nik aldım nikim açılmadı msn me onayda milide gelmedi beklıyorum açılacak diye 2 gündür yardımcı olurmusunuz

a slm onaylar otamatik meile geliyo ama belki bi sorun vardır  bana logini bildirirseniz yardımcı olayım....SAYGILAR

Back To Top
07/03/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***