REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60510 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 09/13/2010 23:00:33

KardeIen yazdı:

Almira yazdı:

esmeriiim0158 yazdı:
benm odama giremiyen dostlarımın yazısmalarını neden siliyorsunuz burdan silmeyinki giremiyen bir cok arkadasımızda görsünler lütfen elllemeyin

konular silinmiyo sadece  formun düzeni için yerlerine taşınıyo buda düzen için gerekli...

Sayın Admınım nereye tasındı o konu ben bulamadımda :S yardımcı olursanız. Çok baktım  ama  o konu tamamıyla yok olmuş tasınma değil. :S

http://www.sanalkahve.com/public/forum/posts/id_9330/page_1/

'bizden istek ve görüşleriniz' bölümünde

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/13/2010 23:04:47

esmeriiim0158 yazdı:

EN KISA ZAMANDA ARARMISINIZ YADA YENİ ODA TALEBİMİZİ YÜRÜRLÜĞE KOYUN LÜTFEN YETERİNCE ARKADASIMIZI DAGITTINIZ AMA ŞİMDİLİK  EN KISA ZAMANDA LÜTFEN YA BANA ULASIN YADA ODAMIZI DEİŞTİRİN (BARIN)

Back To Top

GONDEREN: esmeriiim0158 on 09/14/2010 19:57:28

syn ; site yönetimi lütfen şişme yapılan odaların şişmelerini engellermisiniz şişme yapılması bilindigi kadarıyla yasak yasaklara uylmuyor uyulmaması halinde baska odalarda yasaklar cignemeye acıklardır ya önünde durulmalı yada hic bir oda kısıtlanmamalı benm nazarımda kalabalık görünmek amaclı tek bir kişinin ekstrradan girmiş oldugu nikler lütfen yasaklansın

Back To Top

GONDEREN: KardeIen on 09/15/2010 00:51:38

Vizyon evet dediğin gibi  4 defa  geldim gittin  dorudur ama her seferınde özür dileyen sen olmadın mı?? Alah için  söyle.

Turnuvada 20 bin  veriliyor evet bunun aksine asla 40 bin verilmiyor admın yakını olsun  yada olmasın   bayan yada erkek hiç fark etmıyor..

Ayrıcalık olmuş olsa idi Top Barın bayan admınlerınede  yerı geldiğinde   laf söylemesdı ama sende bılıyorsun ki    yanlış kimde varsa  ona  laf denıyor bayan erkek farketmıyor.

Ha bu rada  birşey   ya iyidir yada kötüdür ortası olamaz ya ak dır yada kara... ama  her gelişinde  özür  dileyen sen değilmisin? öle olduda  böle olduda diyen sen değilmisin? gidişinde   ise yine  özürünü dilediğin  şeyleri tekrarlıyorsun. Bu ne çelişki böle :S

--------------------------------------------------------------

Bizim Cafe

Back To Top

GONDEREN: KardeIen on 09/15/2010 09:56:31

vizyonNC yazdı:

Sizi buralara getiren üyelerdir onlara karşı saygınızı esirgemeyin ve herkes e eşit davranın eşit puan verin

BURDA HERKES EŞİT... VE BİZLER ÜYELERİMİZE KARŞI ASLA SAYGISIZ DAVRANIŞ  SERGİLEMEDİK SERGILEMEYİZ DE...

vizyonNC yazdı:

Neden kopulduğunuzun farkında değilsiniz lobiye Top Barın ın soktuğu şişme niklerden hem soktuğu nikler hemde oyun için giren üyeler kopma yaşıyorlar ama bunları hep sanal kahveye ve cengiz e yüklediniz.

DONMA VE  KOPMALARIN SEBEBİ BELLİ BUNU HER NE KADAR BAŞKA SEBEPLERE BAĞLASANDA. AMA ŞU VAR  HER ŞEYE RAĞMEN BİZİM CAFE....

vizyonNC yazdı:

Ben onlara yapılan haksızlıklara karşı geldiiğim için ihraç edildim lobiden,bunları söylemeyecektim ama bana zorla söylettiniz.ÖZÜR DİLİYORUM eğer benim hakkını savunurken yasaklandığım üyeler yine sizin lobinize geliyorsa Ben hata etmişimdir ÖZÜR DİLİYORUM

GİDİŞİNİN BUNUNLA ALAKALI OLMADINI BİLİYORSUNUZ VİZYON... MADEM  HAKLIYDINIZ KONUŞARAK ANLAŞARAK  YANLIŞLIĞI DUZELTEBİLİRDİNİZ. BARINA ULAŞIP KENDINIZI İFADE ETMEK  ÇOK ZOR DEĞİL....ŞİMDİ BURDA ASLI OLMAYAN ŞEYLERİ YAZIYORSUNUZ

Bizim Cafe

Back To Top

GONDEREN: SuKuT_ on 09/16/2010 16:00:49

selamünaleyküm

Ana Rahminden Geldik Pazara,Bir Kefen Aldık Dönecez  Mezara...!!!!

sayın saygı değer  sanal kahve yönetimi sizlerden  şikayetim değil bir isteğim olacaktır.

ben 101 lobisinin daimi  üyelerinden olup  buraya  hiç kimsenin zorlaması ile değil sevdiğim saydığım şahsiyetler olduğu için geliyorum. derdim ne kız tavlamak.ne makara yapmak nede vaktimi öldürmek için   gelmiş değilim.

tabi burada her milletten her meşrepten insan kardeşler olabilir ammaaaaa bende bir inanan müslüman evladı olarak  burada geçirdiğim zamanın  birazda bize yönelik olmasını istemek tabii hakkım olduğunu sanıyorum. ben bu sitede bir ilahi veya biraz dini konularda da yarım saat olsun konuşalım diye yazdığımda bana verilen cevap  dini siteler çok  oraya gidebilirsin iburası eğlence yeri  kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkın yok denmemmeli diye düşünüyorum.

ve rica ediyorum seçtiğiniz admin veya djlerinde bu konuda mugaddes bir konuda bu kadar zayıf düşünmemelerini ve görevini hakkaniyetle yapan  admin ve djler olmasını ALLAH için rica ediyom.ne ya günde yarım saat ALLAHtan marifetullahtan bahsetsek bilenler bilmeyenlere anlatsa bilmeyenlerde bilenlere sorsa ne olur kıyametmi kopar.!!!!!!!!

burası eğlence yeri diyenler heç ölmiyeceklermi sanki soruyorum.!!!!!!!!!

cengiz bey abim bu isteğimi özellikle size yazıyorum . ve bu konuda birşeyler yapacağınızıda biliyorum. inşaallah yanılmamışımdır.

saygılarımla

SuKuT_

RAHMAN ve RAHİM olan ALLAHın adı ile ..
Back To Top

GONDEREN: eminesirt on 09/21/2010 19:54:36

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/22/2010 01:51:16

eminesirt yazdı:

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

profil resminiz silinmiştir istediğiniz avatarı yükleyebilirsiniz... SAYGILAR

Back To Top

GONDEREN: cilem35 on 09/24/2010 10:54:15

Bu bölüm istek öneri ve şikayet  kısmıdır . Bu tur sorunlarınız buraya yansıtmasanız diyorum. şahsi konularınızı aranızda halletsenız daha iyi olmazmı :S

Çilem

Bırak uyusun duygularım eger uykusuz yaşatacak kadar yüregin yoksa..!!!

Back To Top
07/03/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***