REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60531 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: suat_06_ on 09/04/2010 16:39:54

slm ben iki yıla kadar sitenizde oyun oynuyorum ve  çok seviyorum bir çok arkadaşımıda yönlendirdim.artık admin olma zamanım gelmedimi :)

tabi bu bir rica değerlendirirseniz sevinirim tşkler.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/05/2010 02:26:59

esmeriim0158 yazdı:

masa üzeri girişlerimde radyo yayınımızı sunamıyoruz lütfen ilgilenirmisiniz kaş yapiyim derken göz cıkardınız benm radyo yayınında sorunum yoktu sorunum odamdan düşmeler oluo bazı arkadaslarımızda geri giriş sağlanmıyor sorunum farklı uygulanan işlem farklı oldu :S bakarmısınız lütfen

esmeriim0158 yazdı:

bişe sormak istiyorum sizlere kısa zamandaki odanın bu cıkısı neden sizlere yada baskalarına bu kadar zor geldiki ben ortalama 2 senedir bu sitedeyim ve yeterince arkadas cevrem var... lobinin üst sırada olması en üstte olması gayet normaldir  ve farkındayım ki odanın düşürülmesi için elinden geleni yapıor CENGİZ BEY  adamına göre muamele yapılmasın lütfen ve en kısa zamanda yeni oda talebimiz yürürlüge girsin mümkünse bu sekilde odamda kimse duramıyor düşmeler hat safhada yer yer düşen ler giremiyorlar  herkese adil davranılsın  ayrımcılık yapılmasın lütfen ilgili makama ricamdır ( NOT: sonuc iti bari ile bizim orda kurmus oldugumuz oda sanal kahve sitesine katılım gösteren üyelerimize nezih bir ortam sergilemek ve medeni insanlar eşliginde eglenebilmektir )lütfen  ilginize duyuruyorum odanın sorunları giderilsin !!!

esmeriim0158 yazdı:

bütün adminlerde dahil olmak üzere odaya hic bir admin giremior tüm oda düştü lütfen odaya bakarmısınız ilgilenilsin lütfen odayla

esmeriim0158 yazdı:

slm cengiz bey ben  bizim cafe lobisinin ortaklarından Barın  02,09,2010(dün) tarihinde odamıza bakıma geldiniz ama ne düşen arkadaslar geri girebiliyorlar ne robot dj yayına girdirebiliyorum ne lobideki düşmelerin önüne geçebildik nede paneldeki  ve lobideki donmalardan kurtulduk sizi size şikayet edecek  duruma getirdiniz olayı odayı verdiniz ve lütfen ilgilenin sıfır yeni oda vermenizi talep ediyorum odama giremiyen arkadaslarımın en kısa zamanda odaya girişlerini sağlamalarını istiyorum  ( not : odanın ortaklarından  olan Kır Gülü adminim 4 gündür giriş sağlıyamıyor modeme reset atmıs oldugu halde ) ilgilnirseniz sevinirim.....

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/05/2010 02:27:51

avareyiim yazdı:

forumun gözünü seveyim cengizi bulamıcaz yoksa cengiz bey odayı ziyaretiniz bekleniyor yeni kurulan server masa üzeri girişlerde radyoyu calıstırmıyor + radyo paneli acılmıyor + düşmeler hat safhada ilgilenirseniz sevinirim kolay gele ;)

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/05/2010 02:30:06

kardelen_33 yazdı:

merhaba cengizbey sizden bir ricam olacak bizim kafemizi  neden bizden aldınız geri istiyoruz lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Back To Top

GONDEREN: Admin on 09/10/2010 13:57:09

Buyrun  1800 VoLt Nickli Kisi Gelip Baska Nicklerle Millete Yarismada Kufur Ediyor ...

Gereken yapıldı

Back To Top

GONDEREN: uyeLik on 09/10/2010 14:14:20

Gereken Yapildi Diyosunuz ama Adam Hala sitede.

Bu Mu Gereken ?

Back To Top

GONDEREN: Almira on 09/12/2010 16:42:32

esmeriiim0158 yazdı:
benm odama giremiyen dostlarımın yazısmalarını neden siliyorsunuz burdan silmeyinki giremiyen bir cok arkadasımızda görsünler lütfen elllemeyin

konular silinmiyo sadece  formun düzeni için yerlerine taşınıyo buda düzen için gerekli...

Back To Top

GONDEREN: Umut__ on 09/12/2010 17:34:21

sayın site yönetimi benim nikim çalındı  nikimin bana iade edilmesini sağlarsanız çok sevinirim  nik: Kerem_____       5 alt tire             ;      nsn adresim :kerem_kiliçtaroglu@hotmail.com

Back To Top

GONDEREN: KardeIen on 09/13/2010 09:49:56

Almira yazdı:

esmeriiim0158 yazdı:
benm odama giremiyen dostlarımın yazısmalarını neden siliyorsunuz burdan silmeyinki giremiyen bir cok arkadasımızda görsünler lütfen elllemeyin

konular silinmiyo sadece  formun düzeni için yerlerine taşınıyo buda düzen için gerekli...

Sayın Admınım nereye tasındı o konu ben bulamadımda :S yardımcı olursanız. Çok baktım  ama  o konu tamamıyla yok olmuş tasınma değil. :S

--------------------------------------------------------------

Bizim Cafe

Back To Top
07/03/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***