REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60493 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: kupakizi1905 on 08/22/2010 20:27:18

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

Back To Top

GONDEREN: Almira on 08/23/2010 02:51:49

kupakizi1905 yazdı:

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

profil resminiz silindi yenisini yükleye bilirsiniz... SAYGILAR

Back To Top

GONDEREN: CANACANSIN on 08/23/2010 17:50:36

Slm Ynotıcı Arkadaslar Site Yonetımını Duyarlılıga Davet edıyorum 08.23.2010 tarıh ve saat 16.45 SALON1 yonetıcılerı neden yok salon yonetımı olmadıgı zaman Kurdistan nık  gırıs yapıyor Sızden sunu Ogrenmek ıstıyorum sıyası amaclı nıklerı sıte kuralarına aykırı degılmı salon yonetımı bu nık gırınce nasıl olmuyor

ınsanın aklına bılınclı bır sekılde  sıyası amaclı propaganda yapılıyormu acaba gelıyor   sıte yonetımı ve salon yonetıcılerımızı duyarlılıga davet edıyorum kendı admıma eglenmek hosca vakıt gecırmek ıcın gelıyorum sıyası amaclı propaganda nıklerı gormek ıcın degıl saygılar

--------------------------------------------------------------
kralarabeskfm
Back To Top

GONDEREN: elbruzz on 08/25/2010 10:36:21

BU GÜN  ANASAYFADA  FORUM DA GÖRDÜĞÜM  GÖRÜNTÜLER BENİ ÇOK SİNİRLENDİRDİ.

HER NE OLURSA OLSUN   BU TÜR GÖRÜNTÜLERİN YAYINLANAMASINA  GÖZ YUMMANIZ  HİÇ DOĞRU DEĞİL........

BAŞKA ZAMAN  ALMİRA HANIM   FORUMLARA HEMEN  MÜDAHİL OLURKEN ŞİMDİ NEDEN  BU REZİL RESİMLERE  MÜDAHİL OLMADI   ANLAYAMIYORUM .....

BU TÜR İĞRENÇ RESİMLERİ  ÖZELLİKLE RAMAZAN AYINDA  SİZİN  SİTENİZDE GÖRMEK HİÇ AMA HİÇ  HOŞUMA GİTMEDİ.......

Kız oyunları
Back To Top

GONDEREN: K_I_R_M_I_Z_I_ on 08/25/2010 12:11:47

SANA KATILIYORUM. AMA ALMİRA  ŞU AN BURDA YOK  BİŞİ YAPAMIYOR OLABİLİR.. OLSA MÜDAHALE EDERDİ EMİNİM.. SİTEYE GİRİPTE  KONULARI GÖRMEYEN ADMINLER  VAR.. SİMGE ADMIN  SİTEYE Bİ GELDİ SADECE   FORUM ADMINLERİ NERDE?  DEDİĞİM  KONU SİLİNDİ. AMA  DİER  İĞRENÇ KONULAR  HALA HER BAŞLIKTA DURUYOR  GİRİŞİ İLE ÇIKIŞI BİR  OLDU. BUMU FORUM  GÖREVLİSİ OLMAK??? BUMU YAPILMASI GEREKEN

Back To Top

GONDEREN: Admin on 08/25/2010 13:02:05

Tüm konular silindi gözünüze çarpan göremediğimiz olursa forumdaki açtığım başlıktan veya özel mesej ile linkleri verin.

Back To Top

GONDEREN: kupakizi1905 on 08/26/2010 22:50:45

teşekkürlerrr

Back To Top

GONDEREN: SuKuT_ on 09/01/2010 16:55:37

ha bir selam ha bin kelam

kelam istenmayen yerde selam olurmueğer selam ALLAHın selamı ise

KELAM da ALLAHın kelamıdır yeri ve zamanı olmaz

ki nası ölümün yeri ve zamanı yok ise buda öyledir az alçaktan uçalım ALLAH rızası için be

saygılarımla

RAHMAN ve RAHİM olan ALLAHın adı ile ..
Back To Top

GONDEREN: esmeriim0158 on 09/03/2010 13:04:32

CENGİZ BEYİN DİKKATİNE >>

slm cengiz bey ben  bizim cafe lobisinin ortaklarından Barın  02,09,2010(dün) tarihinde odamıza bakıma geldiniz ama ne düşen arkadaslar geri girebiliyorlar ne robot dj yayına girdirebiliyorum ne lobideki düşmelerin önüne geçebildik nede paneldeki  ve lobideki donmalardan kurtulduk sizi size şikayet edecek  duruma getirdiniz olayı odayı verdiniz ve lütfen ilgilenin sıfır yeni oda vermenizi talep ediyorum odama giremiyen arkadaslarımın en kısa zamanda odaya girişlerini sağlamalarını istiyorum  ( not : odanın ortaklarından  olan Kır Gülü adminim 4 gündür giriş sağlıyamıyor modeme reset atmıs oldugu halde ) ilgilnirseniz sevinirim.....

Back To Top
07/03/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***