REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60430 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: nevval on 07/08/2010 10:20:22

_KRAL_ yazdı:

su banımı  kaldırısmısınızz

Back To Top

GONDEREN: ModeBase on 07/17/2010 15:58:16

DİKKKKKAAATTTTT 112 ACİL....

ÇOK ÖNEMLİ VE DE SIK YAŞADIĞIM KONULARDAN BİRİ VE ÇOK RAHATSIZ EDİYOR BU KONU BENİ.. ADMİNİM BÖYLE BİR SAYFAYI BİZİMLE PAYLAŞTIKLARINIZ İÇİN ÇOK TŞK EDERİM SİZLERE... BEN NORMAL İNTERNETE BÜTÜN İSTEDİĞİM SİTELERE GİREBİLİYORUM. HATTA DENEDİM KÖTÜ SİTELERE BİLE GİREBİLİYORUM SADECE DENEDİM... AMA WWWW.SANALKAHVE.COM SAYFASINA GİREMİYORUM SAYFA GÖRÜNTÜLENEMİOR DİOR... HİÇ BİR EKİLDE GİREMEDİM. DNS AYARLARI EXPOLER AYARLARI GEREKLİ TÜM AYARLARI YAPTIM... VE BİR TÜRLÜ BAĞLANAMADIM DÖNÜŞ YAPARSANIZSA SEVİNİRİM...yolu ile dönüş yapılırsa sevinirim... Saygılarımla adminim... ÇOK ACİL.... ÇOK ACİL... BU FARKLI BİR NİCK... AMA NİCKİM BANLI DEĞİL BUNDAN COK EMİNİM.. SAYFAYA BİLE GİREMİORUM " SAYFA GÖRÜNTÜLENEMİOR DİOR"

Back To Top

GONDEREN: Almira on 07/31/2010 01:06:18

Mertt30 yazdı:

İyi akşamlar dün beni biri attı ama hicbir gerekce söylemedi ben sucumu merak ediyorum bi küfür bi hakaret etmissem haklı ama beni özelden insanlara selam yazıyorum diye atamaz o kisi her kimse lütfen en kısa zamanda cvp bekliyorum

İyi akşamlar, atılan logininizi ve hangi oyundan ve hangi salondan atıldığınızı yazarsanız  size daha kolay yardımcı olabiliriz... teşekürler

Back To Top

GONDEREN: ASIYIM38 on 08/03/2010 04:26:33

SLM BEN SEVDA YOLU BAS ADMINİ FERYAT  ASI MAVI LOBISININ SAHBI ASI DEN İZNIM OLMADAN BEIM ADMINIMI LOBISINE ADMIN YAPMIŞ

LOBISINE KENDISYLE KONUŞMAYA GITTIM SESIMI KISTILAR USTELIKTE IPTAN BANLADILAR İZİN VERMEDIGIMI SÖYLEDIGIM HALDE AZERI KIZ ADMINI YETKISINI ALMADILAR GEREGININ APILMASINI RICA EDERIM SAYGILARIMLA

Back To Top

GONDEREN: Biray on 08/13/2010 00:05:45

slm cengiz bey ben sanalkahvedeki adminlerinizden SIKAYETCIYIM 11 ay girisim olmayan nickimle dün geleyim dedim giremedim yasaklanmis loginim berke adminden SIKAYETCIYIm saatlerce yazdim bir cevap verme geregi duymadi gelmeyen bir kisi nasil yasaklanir diye sordum ve hangi admin bunu yapti diyorum hic kimsenin umrunda olmadi adminlik buysa tamam diycem bende hangi admin yasakladiysa önce gözlük taksin bence adminim diye gecinmesin sitede cengiz bey sizde böyle adminler oldukca sizin salon daha cokkkkk üye kaybeder  ara bula bakin dedim 11 ay gelmeyen biri nasil olur atilir siteden size soruyorum berke sevgi batuhanla konustum SIKAYET icin mail adresini verin dedim ona bile sesiz kaldilar demeki hakimizi aramak suc bu sitede bende burdan yaziyorum umarim okur ve bana yazarsiniz ve bu yapan kisiyide ins.. yukardan indirirsiniz asaya cünkü görevini yapmasini bilmeyen kisilerin nasil burda üyeyi kacirdigini görceksiniz sizde bu gidisle

Back To Top

GONDEREN: nevval on 08/19/2010 12:54:06

mdsurucu yazdı:

meerhaba benim IP banlanmıştır bunu nasıl düzeltebilirim

Back To Top

GONDEREN: Kallithea_Smyrna on 08/21/2010 00:24:38

SLM EFE ADMİN BENİM NİKLERİMİ SÜREKLİ BANLIYORLAR VE BUNUN NEDENİNİ BEN BİLMİYORUM BAZI DURUMLARI BEN SENEM ADMİNE ANLATTIM SAĞOLSUN BENİ DİNLEDİ HATTA PUANDA VERDİ BENİM DÜŞÜNCEMLE BU DURUMU GEVEZE NİKLİ ŞAHIS YARATIYOR BANA KALIRSA SİTEYİ KİŞİSELLEŞTİRİYORLAR,BEN DURUMU EN İNCE AYRINTISINA KADAR SENEM ADMİNE ANLATTIM SENEM ADMİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ,AYRICA BANLANMA NEDENİMİ BİLMEYE HAKKIM VAR SANIRIM EĞER HAKKIM YOK İSE YAZIK BU SİTEYE CEVAP VEREMEYECEĞİ İŞLER YAPIYOR DERİM,BİRÇOK OYUN SİTESİNE GİRDİM EĞER BU DURUMUN AÇIKLANMAMASI HALİNDE BANA YARDIMCI OLMALARINI İSTEDİM BİRÇOK SİTE KABUL ETTİ BUNU TEHDİT OLARAK ALGILAMAYIN SAKIN AMA NEDENSİZCE BANLANMAM HAKSIZLIK BENCE V GEREĞİ NEYSE YAPARIM KÖTÜ REKLAMINIZI HEM KENDİ SİTENİZ İÇİNDE HEMDE BİRÇOK SİTEDE BAŞKA PC LERDEN GİRİP YAPABİLİRİM HAKSIZLIĞA TAHAMMÜLÜM YOK  ADMİN OLARAK DEMİŞTİM SENEM ADMİNİMEDE EFE SEN FARKLISINIZ DİYE LÜTFEN FARKLI OLDUĞUNUZU BANA BİR KEZ DAHA GÖSTERİN.SADECE NEDENİ NEDİR ONU MERAK ETTİM GERÇEKTEN MANTIKLI BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUM KOLAY GELSİN

Back To Top

GONDEREN: Kallithea_Smyrna on 08/21/2010 00:53:48

efe_19 yazdı:

sayın   Kallithea_Smyrna  yetkili 101 adminimiz Hacegan gerekli açıklamayı yapmıştır. yarın giriş yapabilirsiniz.

BU KURAL NEYMİŞ HANGİ KURALI İHLAL ETMİŞİM DERSENİZ AYNI HATAYI BİR DAHA YAPMAM

FAKAT KURAL İHLALİ YOK

Back To Top

GONDEREN: Kallithea_Smyrna on 08/21/2010 00:57:28

Hacegan yazdı:

sayın Kallithea_Smyrna kurallara uygun davranmadığınızdan doalyı 7 gün ban cezası aldınız ve cezanız yarın bitiyor bundan sonra kurallara daha saygılı olmanızı bekleriz. Geveze ile hiç ilgisi ve alaksı yoktur.

KURAL İHLALİ DEMEK ÇOK KOLAY BUNUN AÇIKLAMASI NEDİR NEDİR BU İHLAL EDİLEN KURAL

VE BİR HAFTA CEZA ALDIYSAM NEDEN YARIN BU KALDIRILIYOR ÇÜNKÜ DÜN GİRMİŞTİM 101 LOBİSİNE DAHA 1 GÜN OLDU AÇIKLAYIN ŞU KURAL İHLALİNİ FAKAT ŞEREFİNİZ ÜZERİNE DOĞRUYU SÖYLEYİN

Back To Top
07/01/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***