REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60439 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 06/15/2010 19:30:35

YaQuZa yazdı:

Sevgili ve değerli site yöneticileri merakımı mazur görün ama merak ettğim ve daha fazlada sabredemediğim bir konu var ve sizlerle paylaşmak istiyorum,

Sitenin Radyosunda Vatan millet bayrak ile ilgili parçalar çalmak yasakmı acaba? merak ediyorum ismi önemli değil bir kaç Dj kardeşimden istedim şikayet var diye çalmaktan kaçtılar isteğim Ahmet ŞAFAK Yüreğinle gel bu parçada ne siyaset var ne bölücülük ne ırkçılık vatan ve bayrak aşkı sadece bundan rahatsız olan  VATAN HAİNİDİR aramızda yeri yoktur diye düşünüyorum.

Birde Şehitlerimizin oldugu günler mesela bu gün de var böyle günerde Radyo sanki kutlarmış edasında Oynak müzikler çalmasa bu konu ile ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla.

Back To Top

GONDEREN: nisannnnnn on 06/15/2010 22:05:12

arkadaşlar lütfen boş şeyler yazzıp burda baş adminlerimizi meşgül etmeyin eğer onların hakında  övgü dolu sözler yazar yalakalık yaprsanız sizin yanında olurlar yoksa yazdınız tüm nesajlar silinirrrr burda yalakalık yaprsan sen bir tanesini yapmazsan sen bir hiçsin  foruma mesaj yazarken azda olsa yalakalık yapınnnn   helal olsun sizlere sizler bitanrsinizzzz  allah başımzdan eksik etmesin sizi yalakalarrrr  yine silmişiniz yazılarımımmm  siz silin ben yazamktan usanmam  emirrrr  nisannnnnn  banarsın  ama nisannnnnnn   gelirrrrrr neler bitmezzzz haberin olsunnn  byeeeeeeeeee

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/17/2010 20:47:48

concon123 yazdı:

lutfen ılgılılere seslenıyorum...2. baharda yonca admın ınsanları aşaglıyo we ılgılıler buna seyırcı kalıyo..bız buraya eglenmek guzel wakıt geçırmek amacıyla gırıyoruz..admınler kendılerını ne sanıyolarkı çocuk gıbı azar yedım yoncadann..buna mudahele edılmesını rıca edıyorum..oraya gırıp yoncayı gormeye tahammul edemıyorumm.ılgılılere duyrulur.şımdıden tşkr edrmm

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/17/2010 20:49:19

esilayemeni yazdı:

öncelikle her zamanki gibi saygı ve sevgilerim ile başlamak istiyorum her ne ne zaman ve nerede olmuşsa .Fakat ben küfür etmedim,kızlara bayanlara laf atmadım. kimseye saygısızlık yapmadım  ,şarlatanlık heç yapmadım. düzenbazlık heç yapmadım ... eeeee o halde  benim bu 3 nic im neden banlandı . banlandıysa  1 hafta dediler  neden açılmıyor.  eğer içinizde  vicdan sahibi olan birileri varsa bunu bana  izah edebinmi.    ben kendimce bu sitenin amacının ne olduğunu anlamadım .acaba..... ilgilenen bir  yetkili olursa sevincem   benden her zaman saygı ve sevgi ALLAH için herkese  severiz biz yaratılanı yaradandan ötürü........  SuKuT ........ buradan hazır yazmışkene bütün   arkadaş  abla ve abi bildiklerime  selamlar ederim. beni kırdınız sizler sevinin..

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/17/2010 20:52:39

SuKuT yazdı:

Leydiii  abla  çünki men namert değilim. abla dediğime  derim sözümdende dönmem. ammaaaa benim suçum neydiki  ? Belden aşağı  sohbetim lafımmı oldu lütfen ALLAH rızası için bana cevap verin. beni her kim neden ve ne için banladı ise  ben hakkım olan açıklamayı istiyorum.. uyarıldın kelimesinide kabul etmiyorum . çünki çok uyarılıpta kayrılanları gayet iyi biliyorum hani hamiline yakinimdir dokunmayın hesabı ..

yanlış ifadelerde bulundumsada özür dilerim ... saygılar

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum
Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!
Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim,
Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim!
Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

BİR YÜREK Kİ YANMAZ; YÜREK DENİR Mİ ONA?
SEVMEK HARAM YÜREĞİNDE ATEŞ OLMAYANA
BİR GÜNÜ SEVGİSİZ GEÇİRDİNSE YAZIK..
EN BOŞ GEÇEN GÜNÜN O GÜNDÜR İNAN BANA!

Yalanmı ALLAH aşkına.....

Back To Top

GONDEREN: zeynepp on 06/20/2010 01:34:07

nisannnnnn yazdı:

arkadaşlar lütfen boş şeyler yazzıp burda baş adminlerimizi meşgül etmeyin eğer onların hakında  övgü dolu sözler yazar yalakalık yaprsanız sizin yanında olurlar yoksa yazdınız tüm nesajlar silinirrrr burda yalakalık yaprsan sen bir tanesini yapmazsan sen bir hiçsin  foruma mesaj yazarken azda olsa yalakalık yapınnnn   helal olsun sizlere sizler bitanrsinizzzz  allah başımzdan eksik etmesin sizi yalakalarrrr  yine silmişiniz yazılarımımmm  siz silin ben yazamktan usanmam  emirrrr  nisannnnnn  banarsın  ama nisannnnnnn   gelirrrrrr neler bitmezzzz haberin olsunnn  byeeeeeeeeee

çokkkkkk  haklısınnn ciddi konulara cvp vermeyi bırak okuyan bile yokkk

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/21/2010 20:57:55

godluck yazdı:

adminlerin kafasına göre haksız yere banlamalarını protesto ediyorum.    godluck

godluck wrote:

haksız yere yönetici emir tarafından banlandım .  banın kaldırılmasını istiyorum.  godluck.

Back To Top

GONDEREN: TUSEM54 on 06/22/2010 11:20:08

Almira yazdı:

godluck yazdı:

adminlerin kafasına göre haksız yere banlamalarını protesto ediyorum.    godluck

godluck wrote:

haksız yere yönetici emir tarafından banlandım .  banın kaldırılmasını istiyorum.  godluck.

EN KOLAY YAPTIKLARI ŞEYDİR BOBLAMALARI  NEYSE KONUŞMAYACAM

Back To Top

GONDEREN: Abdul-Cabbarrr on 06/28/2010 17:06:54

merak ediyorum ve cavabını bekliyorum bu kendini bilmez adminler için ne yapılıyor sitede. sözde saygı ve sevginin var olduğu ve bununda her fırsatta dile getiren ama o şekilde davranmayan adminler için ne yapılıyo. simay admin 101 lobisinde nick hakkında hoş olmayan yorumlar yapıyor cevap vermeme bile fırsat vermeden llobiyi kapatıyor ama kendisi yazmaya devam ediyor üstüne bide banlıyor. ŞİMDİ SÖYLERMİSİNİZ BANA SİSTEM NİKİ KABUL EDİYORSA İSTEYEN İSTEDİĞİ NİKİ ALIYORSA YORUM YAPMA HAKKINI NERDEN BULUYOR SAYGI BUNUN NERESİNDEDİR BİRDE YORUM YAPIYOR NİCK KİŞİNİN İÇ DÜNYASINI YANSITIYORMUŞ SAÇMALIĞA BAKIN ALLAHIN AŞKINA SALAKÇA BİR YORUM .BUMUDUR ADMİNİN GÖREVİİ. İÇ DÜNYASINI SORGULAMASI GEREKEN KENDİSİ SİTEDE ADMİN OLMUŞ SANAL HAYATTA YAPAMADIKLARINI BURDA MİLLETİ BANLAYARAK YADA SÖZDE LAF KOYARAK EGOLARINI TATMİN EDİYO SORUNU OLAN KENDİSİ BİZ BİRKAÇ SAAT GİRİP EYLENİP ÇIKIYORUZ KİMSEYEDE ZARARIMIZ YOK ONANE KİŞİLERİN NİKLERİNDEN NE ANLAM İFADE ETTİNDEN KİMSİN SEN SİMAY ADMİNSEN AHLAKIYLA YAP ŞAHSİ FİKİRLERİN KİMSEYİ İLGİLENDİRMİYOR SEN O İÇ DÜNYANA SAKLA ONLARI SORMADI SANA KİMSE FİKRİNİ....HE BİDE GÖRÜYORUM BUKADAR ŞİKAYET VAR SİTEDE YANIT BULUYOMU BUNLAR VALLA MÜMKÜNSE CEVAPLAYIN BU MESAJI HERKEZ BİLSİN RAHATLASIN GERÇEKTEN SAYGI VARMI SİTEDE DİKKATE ALINIYOMUYUZ BİLELİM .BENİM NİCK YAWRUM HAKSIZ YERE BANLANAN NİCK AÇILMASINIDA İSTİYORUM ..SİTE YÖNETİMİNİN DİKKATİNE..

Back To Top
07/01/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***