REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60304 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: asiqo on 06/06/2010 11:40:38

12 nci sayfadaki yazıları yazan arkadaşlar boşuna yazmayın cengiz beyin gözleri kör oldu ne yazılanları görüyor nede lobilerinde dönen dolapları görüyor artık kulaklarıda duymaz oldu simayla emirde at koşturuyor boşuna canınızı sıkmayın ala bildiğiniz arkadaşlarınızı alın kurtarın terkedin bu  siteyi başka çareniz yok  daha çok yazıcak sözlerim var ama  duyack yönetim  yok karşımda    sizlere kucak açıcak çok site varrrrrr  unutmayın onların tek sitesi bizlerin sayısız sitemiz varrrr 

Back To Top

GONDEREN: RASTLANTI on 06/07/2010 01:10:14

yeter burası cami deil diyen her kimse camilerden yana sıkıntıs var galiba bi yakınının herhangi bir imamla münasebeti oldu galiba yada kendisnin.. burası şehit kanlarıyla sulanmış halkın yüzde 99 unun müslüman olduğu bir ülkedir biz bi o kadar çok olduğumuz halde sizin gibilere tahammül ediyoruzda siziin bu çirkin yüznüzü görmezden geliyozda siz neden tahammül sınırını aşan sözler sarfediyosunuz ya çoka akllısınız yada geri zekalının ileri geleni.. burası oyun salonu nihayetinde adult bir site deil forum diyede bişe var kimi formuna şiir yazar kimi öpüşen çift resmi koyar kimside hadis koyar ne var bunda..siz ve sizler olduğu süre içinde şeytana gerek yok bu ülkede..inanırsın yada inamazsın bazı şeylere kimse size inan demiyorsa sana öle yada böle tahammül ediyorsa yaptığına ettiğine karışmıyorsa saygı duymaya çalışıyosa sen neden saygı duyamıyosun..kalkarsın ondan sonra demokrasi var bilmem ne var savunursun neyse çok bile yazdım belkide bunları yazmaya değmeyecek birsinde neyse..herkese saygılarr..

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/07/2010 19:27:48

Sevgili arkadaşlar, tamam yazmışsınız ama kimi ve hangi oyunu hangi lobi ve kimi şikayet ediyorsunuz anlamak mumkün değil.... Bu şekilde tüm lobileri ve tüm üyeleri töhmet altında bırakıyorsunuz madem şikayet ediyorsunuz açıklama yapmak zorundasınız....Özel masajla bekliyorum... saygılar

Back To Top

GONDEREN: Erkin__ on 06/08/2010 03:46:08

almira adminim son zamanlarda bir çok arkadaşım üye resmini değişemediğinden şikayetçi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Back To Top

GONDEREN: soz_48 on 06/11/2010 16:02:19

slm adminim cengiz bey benim niklerimde hiç bir yasak görünmüyor uzak adminim şimay ablagil hep baktılar cengiz bey  konrol etmesi lazımış benim 101 salonlara giremiyom bakıbilirseniz acılmasa benden haber bekliyor tşk ediyom

Back To Top

GONDEREN: zeynepp on 06/12/2010 12:35:19

ben bı saygısızlık yapmadım ama bana yapılan tümden saygısızlık neden yazı yazamıyorum forumlara

bir usulen cvp vermek yerine yazımı siliyorsunuz bumu sizin insanlıgınız  ben yıllardır giriyorum sanala ama böyle bişe başıma gelmemişti

neyse siz devam edin sahte sevgililer sahte arkadaşlıklar ve kırıcı insanlarla oynamaya

Allah bildigi gibi yapsın

Back To Top

GONDEREN: nevval on 06/14/2010 13:40:03

hehehe yazdı:

ben site site gezen biri diilim arkadaşım çok ısrar etti ikinci bahara girdim.yonca admin geldi senin puanın yokmu dedi verelim dedi.bende sevndim teşekkr ederm yoncammm dedim diye bana oyuncuların yanında yapmadığını bırakmadı.sen kimsinki bana yoncamm diyosun dedi 2 gün ağladm.birdahada asla girmedim.

Back To Top

GONDEREN: mahsenci on 06/15/2010 03:55:23

101  odasına banım olmamasına ragmen gıremıyorum. ılgılenırsenız sevınırım

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/15/2010 19:25:26

ceylanelif yazdı:

ben 2. bahar lobınızde kı yonca admınden şikayetçiyim.arkadasım denızı oraya uye olsun dıye goturdum masaya yonca geldı renk werelım dedı tşkr yoncam dedı arkadasım sız kımsınızkı bana yoncam dıyosunuz dedı arkadasımı bozdu arkadasım bayandı dunden berı aglıyo.başadmıne az önce anlattım bızı yoncayla masaya aldı masadan kaçtı. başadmın çozemedıgı gıbı msjlarını kapadı.tek ıstedıgım arkadasımdan özur dılemesıydı.lutfen bunu saglayın .burda hakaret yemeye gelmıyoruz.saygılar

zeynepp yazdı:

yapılan saygısızlık

bende buraya bir yazı yazdım sorunumu dile getirdim bir açıklama yapmalarını bekledim ama yazımı silmişler

sorunlara çözüm olarak yaptıkları mesajları kapatmak yazıyı silmek

haklısın biz buraya saygısızlık veya admınlerin bencıl ve taraftar davranmalarını görmeye gemiyoruz eglenmek stres atmak vegüzel zaman geçirmeye geliyoruzz

Back To Top
06/29/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***