REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60308 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 06/02/2010 01:24:59

zeynepp yazdı:

slm ...Ben  burayakatılalı 4 seneden fazlaoldu.iki olaybaşımageldi sizlerleonupaylaşmakistiyorum.1.si oyun  bittidiye masadan çıkmıştımbeni şikayet  etmişler admın geldi  açıklamamı yaptım ama puanımı düşürdü (dünögrendimki ilkbaştauyarılıyormuş üyeler sonrasında  puanı alınıyormuş)yaptıgıhaksızlıktı.ikincisidedün  oyun oynarken düştüm sonra geridöndüğümde ortim masadayoktu veyenıbir masa açıp  oyuna  başladım yine  admının birisi  geldi   ve  masadan çıkmışsın oyunu yarım bırakmışsın  dedi   ben bilerek masadan çıkmadım   düşmek   suçmu   söylermisiniz?  neymiş   masayadönüp özür  dileyecekmişim  hatalı olsam  amenna ve  ben  çok  kişiye  rastladım  düşmüş   veya  donmuş  numarasıyapıp masadan çıkıp   hemen sonra  başka  masada  oyun  oynadılar  ben onları  şikayet   etmedim çünkü  herkesin  kendi  seviyesizliğidir.ben  burdahiçbirzaman  oyunu yarım  bırakmadım   ve  kimseye   kırıcıbir  söz  söylemedim   bana yapılan  haksızlık  degilmi .bu olaydan dolayı sizzlerle paylaşmak istedim ben 4 senedir giriyorum  dün  gelen admin oluyor..asla  kıskandığımı   veya admın olmak  istediğimi düşünmeyin..ama admin  oldularsa  lütfen  anlamadan dinlemeden  suçlamasınlar... bu yazımdan dolayı  isterseniz  banlayın  farketmez ama  haksızlıklar istemıyorum ...  tşkkkk...

Öncelikle selamlar; şikayetiniz değerlendirilecektir...

Hangi lobiden  bahsetiğinizi açıklarsanız özel mesajla  seviniriz..Teşekürler

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/02/2010 01:26:44

hasanben yazdı:

sayın cengiz bey sanalkahve açıldığından beri sitenizin müdavimlerindenim günümün uzun bir dilimini burada geçirmekteyim emekliyim sanalkahve okey lobisinde adminlik yapmak istiyorum tabiki sizde uygun görürseniz tşk ediyorum

Back To Top

GONDEREN: elifceylan on 06/02/2010 21:55:33

Admin yazdı:

Site istek ve önerilerinizi bu forum başlığından yazabilirsiniz sorunlarınız en kısa zaman içerisinde cevaplanacaktır.

lutfen sıtemızı kapatmayın:(:(:((:

Back To Top

GONDEREN: Bircan_34 on 06/02/2010 22:19:01

slm iyi aksamlar cengiz bey karadeniz lobisini elimizden almaniza göz yumicaz tek rahat etigimiz lobi karadeniz her gece oyun ve sohbeteyiz bizler bir aile gibiyiz orda diger salona bakin neden kactigimizi buraya sizlerde anlicaksiniz hergece lobide olay var küfür var ve siteye geldikmi oraya lobiye yazana slm veriyorlar oysa burda karadenizde böyle degil lobiye yazan yazmayana bile deger verildigini görüyoruz burdaki üye sayisi arti diye kizkanclik yapiliyor sabah admin nerdeyse bizde ordayiz baska lobide acilsa yine ayni kisler orda olcaklar siteyi kuran sizlersiniz ama bizleri dinleyen bizlere yardimci olanda adminler ve karadenizdeki bütün emegi gecen adminlerden hepsinden memnunuz lobimizi kimsenin dayitmasina izin vermicez onlar nereye bizlerde orada olcaz umariz bizlerin sesini duyarsiniz bize lobimizi cok görmesiniz sanirim

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/03/2010 01:43:12

cerkez-sakarya yazdı:

ben sanal kahvenin üyelerinden cerkez-sakaryayım duydumki karadeniz ateşimiz kapatılıcakmış ben bir üye olarak çok üzüldüm diyorlarki üye sayısı fazlaymış  150 kişiyi geçmicekmiş olurmu öyle şey gurur duymalısınız sayın cengiz bey yada yöneticiler burası tmm bir aile gibi bizler oyuncular vede adminlerimiz tmm bir aile olduk niye güzel olan vede çok iyi anlaşan bir lobimizi kapatırmak istiyorlar bir anlam veremedim lobimiz varsa varız yoksa yokuz bizler başka sitelerden geldik buraya vede burdan gitmeye niyetimiz yok  ltfn sizlerde yardımcı olun lobimizi ama hiç kimse kapatamasın ben  cerkez-sakarya  bir aileyi yok etmeyin rica ediyorum saygılar

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/03/2010 18:21:50

cerkez-sakarya yazdı:

ben cerkez-sakarya slm sayın cengiz bey ve site yöneticileri yazım silinmiş  bir üye olarak çok üzüldüm yazımda sizlere  yönelik hakaret yoktu  olamazda zaten ben karadeniz ateşinin bir ferdiyim bizler karadeniz ateşinin bir parçası ve ailesi olduk  ltfn karadeniz ateşine sizlerde destek olun ve gurur duyun  bizler karadeniz ateşi ailesi üyelerimiz  vede adminlerimiz  hep birlikteyiz tabiki bu sizlerin sayesinde  siz sanal kahveyi açmamış olsaydınız bizler buradan haberdar olmazdık  tşkrlr cengiz bey ve site yönetimi   biz karadeniz ateşimizi çok seviyoruz bizleri burdan ltfn mahrum etmeyin bırakın üye sayımız  dahada  yükselsin ne güzelki seviliyoruz bir aile olarak  vede sizleride çok seviyoruz saygılarımla cerkez sakarya

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/03/2010 18:29:38

esilayemeni yazdı:

Sayın site yönetimive Sanal kahve nin  sahibi olarak bildiğim Cengiz BEY

Sözüm sizedir ,siz kime söz edersiniz onu siz bilirsiniz. sitenize 2 yıldır geliyorum ve buraya tek değil bir çok abla ve abi ile geldik  adetiniz çoğaldı adminleriniz  değişti amma stil değişmedi ben burada anladığım tek şey var. Sayın Cengiz Bey Siz bu adminlerle bir yere varamazsınız .ben bile farkına vardığıma göre siz hayli hayli farkına varmışsınızdır. diye düşünüyorum. çomağı eline alan çoban biz üyeleri af buyurun it gibi görmeye başladılar.  birileri ALLAH der birileri ise yallah yallah der . biz nasıl yallah yallah diyenlere saygı ve tevazu gösteriyorsak  bizimde hakkımız değilmidirki ALLAH ALLAH deyip de insanlığımızın gayesi olan islam dini ile şereflendirmemizin şükrünü eda etmeyi  bize çok görenler  bize YETERRRRRRRRRRRRRRRRR  burası cami değil cami alt sokakta demeye utanmıyolarmı. eğerki utanmıyolarsa ALLAH ımdan dilerimki bir gün iş işten geçmeden utanırlar.Derdimin ne kadın ne kız .ne çıkar olup olmadığını herkesçe bilinmesine rağmen  bu konulara basiretsiz kalanları YÜCE MEVLAM ALLAH ıma havele ediyorum. beni banlayanlar aslında bataktırlar batağın içine de girmeye mahkumdurlar.sizde bir site varsa  üyelerin gideceği bin site olabilir Sanal kahve ailesiyiz demeye de utansınlar artık. Ailedebu tür davranışlar olmaz  ki ben küfür bilmem .argo kelime bilmem .DÜŞÜNÜYORUM ACABA BEN YAHUDİMİYİM.?   biz  ve bizim gibileri olmazsa sizin sitenizin ne kıymeti var. saygılarımla . haddimi aşan bir kelime veya cümle kurmuşsamda özür dilerim ....... SuKuT

Her canlı ölümü tadacaktır

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA/35)

Back To Top

GONDEREN: rihtimm34 on 06/04/2010 16:28:12

Admin yazdı:

Site istek ve önerilerinizi bu forum başlığından yazabilirsiniz sorunlarınız en kısa zaman içerisinde cevaplanacaktır.

slm bu oyunlar neden açılmıyo yardımcı olurmusunuz

Back To Top

GONDEREN: Almira on 06/05/2010 03:59:19

esilayemeni yazdı:

Sayın site yönetimive Sanal kahve nin  sahibi olarak bildiğim Cengiz BEY

Sözüm sizedir ,siz kime söz edersiniz onu siz bilirsiniz. sitenize 2 yıldır geliyorum ve buraya tek değil bir çok abla ve abi ile geldik  adetiniz çoğaldı adminleriniz  değişti amma stil değişmedi ben burada anladığım tek şey var. Sayın Cengiz Bey Siz bu adminlerle bir yere varamazsınız .ben bile farkına vardığıma göre siz hayli hayli farkına varmışsınızdır. diye düşünüyorum. çomağı eline alan çoban biz üyeleri af buyurun it gibi görmeye başladılar.  birileri ALLAH der birileri ise yallah yallah der . biz nasıl yallah yallah diyenlere saygı ve tevazu gösteriyorsak  bizimde hakkımız değilmidirki ALLAH ALLAH deyip de insanlığımızın gayesi olan islam dini ile şereflendirmemizin şükrünü eda etmeyi  bize çok görenler  bize YETERRRRRRRRRRRRRRRRR  burası cami değil cami alt sokakta demeye utanmıyolarmı. eğerki utanmıyolarsa ALLAH ımdan dilerimki bir gün iş işten geçmeden utanırlar.Derdimin ne kadın ne kız .ne çıkar olup olmadığını herkesçe bilinmesine rağmen  bu konulara basiretsiz kalanları YÜCE MEVLAM ALLAH ıma havele ediyorum. beni banlayanlar aslında bataktırlar batağın içine de girmeye mahkumdurlar.sizde bir site varsa  üyelerin gideceği bin site olabilir Sanal kahve ailesiyiz demeye de utansınlar artık. Ailedebu tür davranışlar olmaz  ki ben küfür bilmem .argo kelime bilmem .DÜŞÜNÜYORUM ACABA BEN YAHUDİMİYİM.?   biz  ve bizim gibileri olmazsa sizin sitenizin ne kıymeti var. saygılarımla . haddimi aşan bir kelime veya cümle kurmuşsamda özür dilerim ....... SuKuT

Her canlı ölümü tadacaktır

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA/35)

melisssanehir yazdı:

yeter burası camii değil camii alt sokakta   

sözünü bende tamamen kınıyorum; kimsenin  kimseye söz söyleme gibi bir lüksü olamaz hele ki inanç konusunda......

Bu sözü söyleyenlerin  kimlerin kanıyla bu topraklarda yaşayabildiklerini   de ayrıca hatırlatmak isterim....

img177.imageshack.us/img177/7638/camimizbayragimiz8hi9unhe7.jpg

te5ir yazdı:

slm lar   bencede sukuta  gösterilen tepki  çok fazla  insanlar oynamak istiyolarsa lobide oynuyolar  makara yapıyolarr  güzel anlamlı şiirler yazıyolar atasözü atıyolar  milli sözler yazıyolar vs vs  bırakın oda imani  bişiler yazsın kime ne zararı varki  okumak isteyen okur    anlamsız  boş sözlerde yazmıyo  kimseye bi kinayeli bişide  dokundurmuyo    ben kendi adıma istifade ediyorum tabiki burası  cami deil  ama  herkezin  düşüncesine saygılı bi site  en azından ben öyle sanıyorum

esilayemeni yazdı:

İnsan lobiye 5 adet kısa kısa ayrı zamanlarda adalet üzerine yazı yazdığında banlanmasındaki amaç ve gaye nedir . Zorunuzamı gidiyor.

O ZAMAN ADALETLİ OLUN

Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir

Adalet güzeldir, fakat emir’lerde olursa daha güzel olur.HZ. MUHAMMED

Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur

Adaletin olmadığı yerde ahlaktan bahsedilemez

Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman iyidir.

Olaay budur  bundan ban konusu na deper ne vardır  ya siz gerçekten arızalımısınız . engiz bey Admin seçerken saçına .başına  bakıp değil Hakkaniyetina inancına bakıpta admin seçerseniz sşz sevaba girersiniz  . Bu adminlik  KRAL lıkmıdır ki.???

Back To Top
06/29/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***