REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60071 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Erkin__ on 05/19/2010 19:32:14

gülüm 06

devamını neden yazmadınız özelinize tekrar gittim yüzüme kapamayın admininizim kapatırsanız aksi halde bir hafta ban cezası alıcaksınız diye uyarı yaptım bunun üzerine tekrar yüzüme kapadınız kişileri ban yapmaya meraklı değiliz siz kurallara uyun ki uymayan cezayı alsın çok ayıp

Back To Top

GONDEREN: usta-33 on 05/20/2010 00:26:58

Erkin adminnn kuraldan bahsediyorsun bak kural aşağıda yazıyor,admin özeline gelipte cevap vermezseniz 1 hafta ban alır kuralı göremedim birde sen bak bakayım nerede dediğin kural.Adı üstünde özel,ister bakar ister bakmaz.

KURALLAR :
+
Küfür, Flood, Reklam, vb. Yazılar kesinlikle yasaktir uyulmaması halinde siteden süresiz uzaklaştırılırsınız.
+ Siyaset, Spor,Siyasi içerikli Yazı Yazmak yasaktr uyulmaması halinde siteden süresiz uzaklaştırılırsınız

Back To Top

GONDEREN: gulum06 on 05/20/2010 00:31:33

Msjı kapamak 1 haftamı o yazdığınızı görmedim. Kapamayın ben adminim dediniz. belki okumak istemiyorum konuşmak istemiyorum. Yönetiminize dedim suç sizde değil suç sitenize gelende. masasından çıktığım bayan olduğu için yasakladınız. erkek olsaydı hiç bişi yapmazdınız.

Back To Top

GONDEREN: Erkin__ on 05/20/2010 02:38:02

tabi siz okumayacaksınız özeli  ne gerek var oynayan robot ya nasılsa admin kafasına göre takılır  siz kendinize göre yorum yapın.  usta sen bi kere hiç konuşma admin kurallarını bilseydin  atılmazdın ordanda karşı tavır almazdın bu son sözümdür dahada açıklama yapmam eğer kafama göre ban yapsaydım emin ol usta bu ilk sen olurdun.

Back To Top

GONDEREN: usta-33 on 05/20/2010 15:21:08

Sen konuya bile hakim olmayan bir kuklasın erkin.Eteğinin altına gizlendiğin başadmine bir sor bakalım;adminliğimi neden ve niçin bıraktığımı......

Back To Top

GONDEREN: Almira on 05/21/2010 00:15:36

Admin yazdı:

S.a gördüm ki ciddi sorunlar var... Bundan sonra hiç bir op veya Admin burada üyelere bir laf konuşmayacak sorunlu olan üyelerin sorunları ile ilgilenilecek.

Back To Top

GONDEREN: nisannnnnn on 05/23/2010 01:49:06

slm  site yönetimi 11 sayfada yazmış olduğum yazının cevabını beklerken yazının burdan kaldırldığını gördüm tekra yazmıycam az ve öz çok basit bişi  isteğim II_kaan_II  bu arkadaşın ip banını kim açtı ip banını açan arkadaşlar sanırım beli  ve bunu istemeden  kimler rahatsız olduda  forumdan yazımı sildirdi  lütfen taraflı olmadan  eğer böle bir sayfa hazırladınsa  sayfanın değerini verin  yazdım sıkıntıyı okuyun cevabını yazın burdan yazın ben okurum  ama silmeyinnnn  almira arkadaşım konuyu sizde çok iyi biliyorsunz lütfen yazımı imha etmeyin  bugün benim sıkıntım çözülmezse yarın bir başkasınada aynısı olucak ve sıkıntılar büyücek  kolay gelsin

Back To Top

GONDEREN: elbruzz on 05/26/2010 12:22:53

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

--------------------------------------------------------------

Kız oyunları
Back To Top

GONDEREN: Almira on 05/28/2010 03:02:03

elbruzz yazdı:

ADMİNİM  PROFİL RESMİMİ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORUM ,YÜKLEME YAPMAMA RAĞMEN  RESİM AYNEN DURUYOR .YARDIMCI OLURSADANIZ SEVİNİRİM ......... 

Tamam ana sayfadan silindi yeni avatar resminizi koyabilirsiniz...TEŞEKÜRLER

Back To Top
06/26/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***