REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 60128 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: nevval on 04/27/2010 16:26:09

security16 yazdı:

hala bekliyoruz  ne zamana kadar sürecek bu kadar zormu bizim isteklerimizin yerine gelmesi

Back To Top

GONDEREN: elektrometal44 on 04/29/2010 16:53:54

sayın yönetici nasıl adminleriniz var sürekli bizleri engelleyip duruyorlar sevdigimiz hoslandıgımız oyunları oynayamıyoruz özellikle nisan diye bir kadın var önüne geleni engellemesin iyi çalışmalar...

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/30/2010 14:02:11

elektrometal44 yazdı:

sayın yönetici nasıl adminleriniz var sürekli bizleri engelleyip duruyorlar sevdigimiz hoslandıgımız oyunları oynayamıyoruz özellikle nisan diye bir kadın var önüne geleni engellemesin iyi çalışmalar...

Sayın elektrometal44, Öncelikle hangi oyun salonundan bahsetiğinizi açıklarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz....

Mümkünse özel mesajla atılma sebebinizi de açıkayınız...

Back To Top

GONDEREN: elektrometal44 on 04/30/2010 21:56:21

Batak salonunda beni oyundan atan nisann hnm sikayet etmiştim belki o an sinirle şikayet etmiş olabilirim ama oda bana yargısız infaz yaptı kötü konustugumu zannettmiş oyun içinde. belkide o yuzden engelledi beni neyse bir yanlış anlama sonucu oldu sanırım kusura bakmayın iyi çalışmalar nisann hanımdanda özelllikle özür diliyorum.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 05/11/2010 11:23:16

ARKADAŞLAR ŞU YAZILANLARI UTANARAK SİLDİM....

TAMAM, HATASIZ KUL OLMAZ HERKES HATA YAPABİLİR  ADMİNLERDE HATA YAPABİLİR AMA BU ŞEKİLDE OLMAMALI ŞİKAYET BİLE SAYGI VE AHLAK KURALLARI İÇİNDE OLMALI...

BU YAZILANLAR MUTLAKA DİKKATE ALINACAKTIR...

ŞİKAYETİ OLAN ARKADAŞLAR ÖZEL MESAJLA BİLDİREBİLİRLER...

Back To Top

GONDEREN: Admin on 05/11/2010 15:34:01

S.a gördüm ki ciddi sorunlar var... Bundan sonra hiç bir op veya Admin burada üyelere bir laf konuşmayacak sorunlu olan üyelerin sorunları ile ilgilenilecek.Ayrıca tüm salon adminlerini batak,pişti,okey,tavla özel salonlar dahi tüm adminler Bu Cuma saat 22:00 da bir toplantı yapacaktır bilgilerinize saygılarımla.

Back To Top

GONDEREN: soz_48 on 05/12/2010 09:16:07

101  gökkuşagı salonu acıkdıgından beri hala kac defa dediysem giremedim bir yetkili desin bana banlanmısın bende diyimki acaba kime ne ettim beni site banladı ne kompile beni banladınız bende ban acıldı kac defa diyem daha yetliki limse lütfen bakın bu nikime soz_48

Back To Top

GONDEREN: mericizm on 05/13/2010 01:21:56

101 de(gökkuşağında) birisi beni şikayet etti galiba  ip im ve nick im engellendi ama bunu pek hakettiğim düşünmüyorum herhangibir uyarı falanda almadım her istenilen bu şekilde engellenebiliyormu ? adil bi sistem olarak düşünmek imkansız o zaman bu siteyi... oyun oynamak istiyoruzzz sadece.....

Back To Top

GONDEREN: gulum06 on 05/19/2010 02:42:36

Ben 101 deki Erkin admininizden şikayetciyim. Bi masada oynarken çıkmam icap etti çıktım. Sora bu özelime geldi slm dedi cvp vermedim. Sonrasında ise

Genel ahlaka veya site ici kurallara aykiri davranislarinizdan dolayi ip adresiniz ve kullanici adiniz banlanmistir. yazdı ekranımda.

küfürmü ettik yasaklandık. yazıklar olsun ki gelip size katılıyoruz bumu anlayışınız sizin

Back To Top
06/26/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***