REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2113 - Toplam yanitlar: 4

GONDEREN: AySu_06 on 11/06/2011 15:08:10

İNSAN: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor? Yetkili BEN: İlk olarak KALBİM dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı? İNSAN: Evet,açıldı.Ancak şu anda GEÇMİŞ ACILAR dosyası, DÜŞÜK GÜVEN dosyası,HASET dosyası isimli programlar da çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim? Yetkili BEN: Sorun değil.Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak GEÇMİŞ ACILAR dosyası yi silecektir.Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilir ama artık diğer programları etkilemez. SEVGİ, er ya da geç DÜŞÜK GÜVEN dosyası silerek YÜKSEK GÜVEN dosyası isimli bir modül yükleyecektir. Ancak siz,HASET dosyası ve GÜCENME dosyası mutlaka kendiniz kapatmalısınız.Bu programlar SEVGİ'nin yüklemesine engel olurlar. Onları kapatabilir misiniz lütfen?İNSAN: Tamam kapattım,SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı.Bu normal mi?Yetkili BEN: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program. Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka KALPlerle bağlantı kurmanız gerekiyor. İNSAN: Haydaaaa....Daha şimdiden hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor? Yetkili BEN: Mesaj ne diyor?İNSAN: Hata -412!Program ıc sisteminde çalışmıyor! Bu ne demek? Yetkili BEN: Endişelenmeyin,bu çok rastlanan bir sorun, çözümü de var.Hata mesajı,SEVGİ programının başka kalplerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu galiba.... Sade bir dille şöyle diyor:Programın başkalarını sevebilmesi için,önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerektiğini söylüyor. İNSAN: Peki ne yapmam gerekiyor? Yetkili BEN: "KENDİMİ KABULLENME"isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ AFFETME dosyası, KENDİNE GÜVENME dosyası, DEĞER BİLME dosyası ve İYİLİK dosyası isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın. İNSAN:Tamam.Başka bir şey var mı? Yetkili BEN: Şimdi çalışacaktır gerçi ama biz ilerisi için de tedbir alalım.... SÜREKLİ KENDİNİ ELEŞTİR, HAYATINI ZEHİR ET dosyası diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin, sonra çöp kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!İNSAN:Yaptım.Hey harika.... Neler oluyor?? Kalp temiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.exe monitöre geldi. SICAKLIK dosyası, BARIŞ dosyası ve MEMNUNİYET dosyası hepsi KALP'e yerleşiyor. Yetkili:

Güzel,demek ki SEVGİ yüklendi ve çalışıyor.Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.... İNSAN:Nedir? Yetkili BEN: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında,onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir.... MUTLULUKLAR

Alıntı

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Elif__ on 11/07/2011 03:30:26

Emeğine Sağlık Aysum

Paylaşımın İçin

Back To Top

GONDEREN: Tutku on 11/07/2011 09:53:23

SEVGİ Yaradanın bizlere bahşettiği en güzel duygu..Açamıcağı hiç bir kapı yoktur...Yeter ki anahtarın SEVGİ olsun..Aysu değişik bir yaklaşımla anlatmışın ilgimi çekti..yüreğine sağlık...

Tutku

Back To Top

GONDEREN: Serra_Nur on 11/07/2011 10:58:52

Aysum Emeğine Sağlık Paylaşımların için..

Back To Top

GONDEREN: AySu_06 on 11/07/2011 15:24:37

Elifimm, Serramm, Tutkumm yorum için tşkler

Back To Top
10/05/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***