REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 6176 - Toplam yanitlar: 4

GONDEREN: siyah_guvercin on 07/25/2011 00:17:19

slm sanal kahve yönetimi

Benim VizyonNC login sanal kahve lobisinde neden yasaklı bu nedenle gül bahçesi lobisine de giriş yapamıyorum. sanal kahve.com sitesine üye getirdiğim için teşekkür mü ediyorsunuz bana bir de neden yasaklandığını açıklasanız anlayacam yasaklanma sebebimi.... şaşırıyorum.. 

GONDEREN: VizyonNC on 07/25/2011 08:46:35

slm senem  hanım  sanal kahve sitesine girişimde sorun yok sadece sanal kahve lobisine ve gülbahçesi lobisine oyuna girişiniz yasaklandı uyarısı aldığımdan okey oynamak için giremiyorum.685 tane login var yarısını denedim giriyor.VizyonNC login girmiyor..Siteye girişte sorun yok Lobiye girmekte sorun yaşıyorum yasaklanma nedeni ne onu öğrenmek istiyorum.Cengiz Beyi bekliyorum başka login le lobide o açar dediler ama kendisi ile görüşme imkanım olmadı .İlginize teşekkür ederim..

Back To Top

GONDEREN: siyah_guvercin on 07/31/2011 22:52:54

Serdar admin   almış olduğum loginleri  sanalkahve.com sitesine gelmeleri için 400 yakınını türkiye genelinde eşe dostta dağıttım kötü mü yaptım.Sitede ki güzelliği görsünler oyun ve müzik keyiflerini çıkarsınlar diye,VizyonNC logini açıp açılmaması önemli değil burdaki üyeler bu şikayet paneli açılmışsa burda şikayet ve isteklerini sunacaklar.Ben zaten sanal kahve lobisine girmiyorum. Gül bahçesine girememenin nedeni ni soruyorum..Bir üye bir logini yasaklanmışsa yasaklanma nedeni ni de bilmek veya sizlerin o üyeye yasaklanma nedenini bildirmeniz lazım ...adminlik külhanbeyliği değildir..VizyonNC logini neden yasaklandı Gülbahçesine neden girmiyor yasaklanma sebeni ni sormak doğal hakkım.Sen bir site yöneticisi olarak işi inada bindiriyorsun.. Yöneticilik bumu sence ? alınan loginler kötü amaçlı alınmamıştır.. bilgilerinize

Back To Top

GONDEREN: siyah_guvercin on 07/31/2011 23:16:49

serdar admin  size soruyorum merak ettim..VizyonNC  logini sanalkahve.com sitesine ne yapmış bu kadar ısrarla açılmayacak diyorsunuz..Benim hangi loginim siteye zarar vermiş..Ben Gül Bahçesi neden girmiyor login diyorum...Sanal Kahve lobisinde yasaklı kalsın tamam siyah güvercin loginle de giriyorum.. oraya  başka loginlerlede giriyorum sanal kahve ana lobisine  neyini gördünüz loginlerin anlamıyorum ne var bu vizyonNC loginin de kimlerin karnı ağrıyor  bilemiyorum..kimler bu loginin yasaklanmasından keyif alıyor anladığım kadarıyla sende yasaklı kalmasında keyif alıyorsun ki ısrarla açılmayacak diye yazıyorsun senin bu sitede fasfını bilmiyorum.. ama daha yöneticiliği öğrenememiş sin ki  siz bir üyesiniz 865 tane login alma hakkının kimin verdiğini bilmiyorsunuz bu hakkı  site veriyor bana ben kendim için almıyorum. loginleri site için alıyorum ..senin içinde almıyorum loginleri serdar admin .. kiraladığınız lobilerde loginleri verdiğim arkadaşlar keyif alsın okey oynasın müzik keyfini çıkarsın diye alıyorum..demek ki kendim içinde almıyormuşum.. önce bunu öğren ve kim veriyor bu hakkı deme küçülme insanların gözünde....

Back To Top

GONDEREN: VizyonNC on 08/01/2011 01:24:44

Serdar admin   siyah_guvercin logininin siteye girişini yasaklamışsın    bütün loginleri yasakla siteye girişini  kendi ni tatmin et... rahatlarsın... demokraside çareler tükenmez loginlerde tükenmez.. sanal kahve ana lobiye loginlerimi sokuyorum hepsini yasakla utanma sana yakışanı yap istersen siteden yasakla yakışır sana... 

Back To Top
10/06/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***