REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1715 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: TanyeIi on 09/01/2010 11:15:26

Dost dediğin ... Seni sen olduğun için, kayıtsız şartsız sevendir. Yüreğinin sesini, hüznünü, sevincini uzaklarda bile hissedip dinleyendir. Her şartta, her durumda sen çağırmadan bile yanında olduğunu hissettirip değer verendir. Sabun köpüğü gibi sönüp gitmez, zor zamanlarda bile yanındadır. Sözünün arkasındadır, dert ortağındır. Bilirsin ki yüreği menfaatsiz, herzaman samimi, Hayatının her önemli anında, hemen hemen her diliminde vardır. Dost acı da olsa gerçekleri söyler ve uçup gitmez seni bırakıp yalnız, çaresiz. Gün gelir; Sanki sihirli sopa olur, seni bir dokunuşla belkide zirveye taşır, ferahlığa kavuşturur. Sözünün eri, güvenilirliği tartışılmaz Her daim gerçek duygu ve sevgisini karşılıksız sunar. Bilirsin beraber çıkılan, başkoyulan yoldan caymaz. Hayatına girdimi ondan vazgeçmek çok da kolay olmaz

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: ates on 09/03/2010 11:07:03

Dost dediğin ... Seni sen olduğun için, kayıtsız şartsız sevendir. Yüreğinin sesini, hüznünü, sevincini uzaklarda bile hissedip dinleyendir. Her şartta, her durumda sen çağırmadan bile yanında olduğunu hissettirip değer verendir. Sabun köpüğü gibi sönüp gitmez, zor zamanlarda bile yanındadır. Sözünün arkasındadır, dert ortağındır. Bilirsin ki yüreği menfaatsiz, herzaman samimi, Hayatının her önemli anında, hemen hemen her diliminde vardır. Dost acı da olsa gerçekleri söyler ve uçup gitmez seni bırakıp yalnız, çaresiz. Gün gelir; Sanki sihirli sopa olur, seni bir dokunuşla belkide zirveye taşır, ferahlığa kavuşturur. Sözünün eri, güvenilirliği tartışılmaz Her daim gerçek duygu ve sevgisini karşılıksız sunar. Bilirsin beraber çıkılan, başkoyulan yoldan caymaz. Hayatına girdimi ondan vazgeçmek çok da kolay olmaz..................... biliyormusun bazı dostlar gerçekten çok değerlidir hani birinin en kıymetlisi olursa ben öyle dostlar var biliyorum ne kadar uzak olursa olsun kaç km. olursa olsun aralarında ne kadar çok gerçek olduklarını biliyorum ve bezan kişiler kaybediyor asıl gerçek olanları neden ?? diye soruyorum ama ben birini kalbime öyle kapattım ki kalbimin penceserinden çıkıp gidemesin diye çok güzel bi yazı eline yüreğine sağlık.....

--------------------------------------------------------------
Bazen dünyayı içime sığdıracak kadar genişliyor yüreğim.. Bazen de..
Back To Top
09/20/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***