REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1454 - Toplam yanitlar: 0

GONDEREN: SuKuT on 08/03/2010 16:59:34

Evet öncelikle şunu yazmam gerek  sonra kimse beni yanlış anlamasın  anlarlarsa ve ve yanlış anlaşılırsam üzülürüm..

Bismillahirrahmanirrahim.

Beni ve  yeryüzünü ve 18 bin alemi yaratan yoktan var eden  yüce ALLAHım  bizi yaratırkene bir gaye ve maksat üzere yaratmıştır  bir sanat sergilemiş ve sanatınının güzelliğinide görmek istemiştir . nasl bir ressam resim yapar  ve bu resimleri bir galeride sergiye sunar halka açık görüş serbesttir  işte Mevlam bizleri yaratmış  her dilden .her dinden  .ve her renkten  konuşalım  dinleyelim  okuyalım uygulayalım ve  insanın yaratılış gayesi neticesinde yaşayam deyi.ama biz ne ediyoz. ben güzel bişi söylemek isterim . biri derki bura yeri değil. bir güzel ilahi    söz şiir dinlemek isterim  hakkı peygamberimizi ve kitabımızı  animsatacak akla getirecek akılsız başlara belki şifa ilaç derman olacak kim bilebilirki belkide tersi de olabilir  ALLAH bilirya niyetler halis olduktan sonra  Mevlam bizim niyet ve isteklerimizi geri çevirmeyecektir. inşaallah.. Bilcümle toparlıyam.

bir mekanda  mekanmı önemlidir zamanmı

zamanın geçişimi mekanın neşesimi.

önemli olan nedir ....

Bu sualimi  sayın yönetime  .adminlere ve dj lere  vede  bilgi leri olması  için benim gibi  üyelere  sormak istedim .

sorularıma cevap alırsam sevinirim..

saygılarımla....

--------------------------------------------------------------

09/28/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***