REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1703 - Toplam yanitlar: 0

GONDEREN: kaderoyunu on 02/28/2010 02:42:41

Sensin her zaman yanimda olan,dar zamanlarimda yüregimin yankilarini duyan... Sensin karanliklar ortasında dolunaylar gibi kalbime dogan.. Sen benden cansin,SEN hayatima anlamsin.. geceleri buram buram tüten hickiriklarimdan,bütün arayislarimda,dalgali bir denizin ortasinda cirpinan ruhumda ,Sensin gök kubbemin rengarenk gökkusagi...

özüm Sensin,Tebessüm ettigimde Sen benim gülümsemensin.. Sen benim yüregimsin,beni hakiki seven Sensin.. ellerimin,gözlerimin,yüregimin mimari! her bir zerrenmin nakislarinda,sanatindan bir emareyim.. gözlerime Nurundan isiklar vermeseydin,su kainat tablosunu göremeyecekti gözlerim. sevgiyi kalbime ilham etmeseydin,Seni sevmenin güzelligini,sonsuz acizligimle bilemeyecekti yüregim.. gözlerime aglamak nimetini vermeseydin,gözyasinin kalbimle olan dostlugundan bihaber kalacakti gözlerim..

her gün günes olup aydinlatti semalari,karanlikta birakmadin umutlarim.. Ey cömertlerin En cömerti! Rezzak isminle donattin afakimi,Settar isminle örttün ayiplarimi,Tevvab isminle her defasinda kabul ettin tevbelerimi... "Yine Gel"!dedin..tekrar geldim ,sana geldim ALLAH'im! Vedud olan Sensin seven sensin,senden baska kimim var ki,kapisina gideyim? askinla kusat,askindan mahrum kalmis nacar yüregimi.. baharim Sen ol sevgili.!Hazanda birakma,yapraklarim dökülüyor..

Gülüstanim sen ol Ey Sevgili! Ey ellerimden tutanim.!Sana kavusmak ciktigim bu sevdali yolculukta sarp yokuslari cikarma karsima.. ey fukara yüregimin Rahmeti sonsuz Sevgilisi!beni sana sürünerek degil,kosarak getir.. uzattim ellerimi,birakma beni.topragimda Nurun ol,cennetimde gülüm ol! Elim sen ol ALLAH'im!Kolum kanadim,dilim damagim,tek güvenim dayanagim,sahibim Sen ol... Ayim günesim,Gözyasim tebessümüm,Sen ol.. Geldim iste kapina,Askinin fukarasiyim. Askim sen Ol ,Askim Sen ol!Güzel ALLAHim...

07/06/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***