REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2093 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: rissus on 01/04/2010 17:56:30

Eski çiftlik evini restore etmek için tuttuğum marangoz , işteki ilk gününü zorlukla tamamlamıştı . Arabasının patlayan lastiği onun işe bir saat geç gelmesine neden olmuş , elektrikli testeresi iflas etmiş ve şimdi de eski püskü pikabı çalışmayı reddetmişti . Onu evine götürürken yanımda adeta bir taş gibi oturuyordu . Evine ulaştığımızda beni ailesiyle tanıştırmak için davet etti . Eve doğru yürürken küçük bir ağacın önünde kısa bir süre durdu , dalların uçlarına her iki eliyle dokundu . Kapı açıldığında ; adam şaşırtıcı bir şekilde değişti . yanık yüzü tebessümle kaplandı , iki küçük çocuğunu kucakladı ve eşine kocaman bir öpücük verdi . Daha sonra beni arabaya yolcu etmeye geldiğinde ; ağacın yanından geçerken merakım daha da arttı ve ona giderken gördüğüm olayı sordum . "o benim dert ağacım " dedi . "Elimde olmadan işimde bazı sorunlar çıkıyor , ama şundan eminim ki o sorunlar , eve ait sorunlar değil , onları eve taşımam gerekmiyor . Her akşam eve giderken o ağaca asıyorum . Sabahları tekrar onları oradan alıyorum . Ama komik olan ne biliyor musunuz ? Ertesi sabah onları almaya gittiğimde astığım kadar çok olmadıklarını görüyorum."

--------------------------------------------------------------
risus

GONDEREN: NiliM on 01/04/2010 18:36:53

Çok güzel bir hikaye keşke herkezın boyle bir ağacı olsa

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: stroyy on 01/04/2010 19:35:33

'Öfkeyle geçen her dakikamız, mutluluğumuzdan çalınmış 60 saniyedir.'

Bizimde böyle bir ağacı evimizin önüne dikmemiz lazım. Paylaşımın için sağol arkadaşım.

Back To Top
07/07/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***