REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2213 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: stroyy on 01/02/2010 07:09:53

Bugün yaşasalardı ne derlerdi acaba?

"Radyonun geleceği yok." Lord Kervin - İskoçyalı fizik alemi

"Artık yeni hiçbir şey yok. İcat edilebilecek her şey icat edildi. " Charles H. Duell - Amerikan Patent Dairesi Başkanı, 1989

"Denizaltıların Savaşta ne işe yarayabileceğini anlayamadım. En fazla, mürettebatın boğularak boğularak ölmesine sebep olabilir. " H. G. Wells

"Atlar her zaman kullanılacaktır. Otomobil ise ancak geçici bir moda olabilir. " Henry Ford'un kredi talebi üzerine otomotiv sektörünün geleceği konusunda ekspertiz veren bir banka memuru, 1903

"Uçaklar hoş oyuncaklar, ama askeri bir değerleri yok." Mareşal Ferdinand Foch - I. Dünya Savaşı'nda Fransız Orduları Başkomutanı, 1911

"Artislerin konuşmalarını kim duymak ister ki?" Harry M. Wanner - Film Endüstrisi Yöneticisi. Belirttiği görüş o sıralarda yeni icat edilen sesli film üzerine, 1927

"Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir. Insanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemezler. " Daryik F. Zanuck - Twenty Century Fox'un Başkanı, 1944

"Bilgisayarlar Gelecekte belki sadece 1,5 ton ağırlığında olacaklar." Popular Mechanics Dergisi 1-1.949

"Sound'larını beğenmedim, ayrıca gitar gruplarının modası geçti." Decco Record Plak Firması'nın bir yöneticisi. Söz ettiği sanalkahve.com Beatles, 1962

"İnsanların evlerinde bilgisayar bulundurmaları için herhangi bir neden göremiyorum." Kenneth Olsen - Digital Eguipment Crop'un (bir bilgisayar firması) Başkanı, 1977

GONDEREN: DiLay__ on 01/03/2010 00:04:01

Bugün yaşasalardı ne derlerdi acaba?

Hayretler içinde baka kalırlardı her halde biz yokken neler olmuş derlerdi)

--------------------------------------------------------------

Custom Glitter Text
Back To Top
07/02/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***