REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 3032 - Toplam yanitlar: 8

GONDEREN: Meteehan on 01/06/2009 00:42:11

ONLİNE BAĞIŞ İÇİN TIKLAYINIZ
TELEBAĞIS : 0212 631 21 21
POSTA ÇEKİ HESABI: 160 54 51
ALBARAKATÜRK FATİH ŞUBESİ : 287 839 - 000009
BANKASYA FATİH ŞUBESİ : 820820- 7
KUVEYT TÜRK FATİH ŞUBESİ : 999 999 - 1
TÜRKİYE FİNANS FATİH ŞUBESİ : 327 930 - 1
VAKIF BANK VALİDESULTAN ŞUBESİ : 201 40 08
ZİRAAT BANKASI FATİH ŞUBESİ : 212 49 94 - 5007

Bu katliama tepki göstermek için israil büyük elçiliğinin maili : info@ankara.mfa.gov.il

GONDEREN: ismail on 01/06/2009 00:51:21

Baslik : Siz insanmısınız.

BunuN hesabini nasil verebileceksiniz siz insanmısınız yoksa insan kılığına girmiş h a yv anmı.Orda binlerce masum çocukları öldürdünüz sakat biraktınız yaşlı kadın demeden h a yvandan daha aciz varlıklarmısınız evet bence daha aciz bir varliksiniz çünki insan olmanın gerektirdiği hiç bir yetiye sahip değilsiniz.Sizin amacanız kendinizin üstün bir irk oldugu bana göre siz en adi bir hayvan topluluğusunuz.Gerçi bu dediğim hayvanlarada hakaret olur bu yaptıklarınız kitaplara geçecek nesiller boyu yüzünüze vurulacak bunuda asla unutmayın Allah sizi islah etsin.Oy uğruna yaptınız şeylere bak siz kimi kandiriyorsunuz beyinsiz ahmaklar.

--------------------------------------------------------------
Profilim
Back To Top

GONDEREN: stroyy on 01/06/2009 05:47:01

insanlık suçu işleniyor dünya seyrediyor...! İsrail’in acımasız saldırıları ve Filistin halkının yaşam hakkını kısıtlayan abluka, en temel insani ve tıbbi yardımların ulaştırılmasını da engelleyerek, bir soykırım uygulamasına dönüşmektedir..! Yüzlerce insanın ölümüne, bini aşkın insanın yaralanmasına yol açan ve insanlığın gözleri önünde sürmekte olan bu vahşeti nefretle kınıyorum...!

paylaşımınız için teşekkürler...!

Back To Top

GONDEREN: derbeder66 on 01/06/2009 15:18:43

onlar dunyanın en adı  asagılık varlıkları kanla gecınen  mahlukatlar dır.Allah yae ve yardımcısı olsun fılıstınlılerın...

Back To Top

GONDEREN: vuslat42 on 01/07/2009 00:47:30

Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta
ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler.
Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple
uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar."(Hadis)

EY MÜSLÜMANLAR! BU HADISI ŞERİFİ
OKUDUGUNUZDA RAHAT
OLABILIYORMUSUNUZ?
ELLERİNİZDEN HİÇBİRŞEY GELMESE BİLE!
BOYKOT EDİN!!
TÜM İSLAM ALEMİNİ BOYKOTA ÇAĞIRIYORUZ!!!

Back To Top

GONDEREN: vuslat42 on 01/07/2009 01:01:57

O HAİNLERİN ZALİMLERERİN MALLARINI ALMAYIN BOYKOT EDİN.ÇÜNKÜ ONLARIN HER MALLARI İÇİN BİZİM Bİ FİLİSTİNLİ KARDEŞİMİZE KURŞUN OLARAK GERİ DÖNÜYOR.ALLAH RIZASI İÇİN ALMAYIN O ZALİMLERİN MALLARINI.TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİ FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE YARDIMA ÇAGIRIYORUM.DUALARDA BULUŞALIM MEVLAM EMİN OLUN BU CANLARIN AHINI YERDE BIRAKMAYACAK VE SESİMİZİ DUYACAKTIR.

Back To Top

GONDEREN: vuslat42 on 01/07/2009 02:26:31

BU ÜRÜNLERİ ALLAH AŞKINA ALMAYIN KULLANMAYIN.

Back To Top

GONDEREN: kemal_10 on 09/16/2009 22:00:55

Devletlerin asli görevi, vatandaşlarının mal ve can güvenliğini sağlamaktır. Bizim PKK ile mücadele ettiğimiz gibi onlarda terör ile mücadele ediyorlar. Evet İsrail işgalcidir ama terörle mücadelesinde haklıdır. İsrail vatandaşlarını koruyor teknolojisini kullanarak. Filistinliler ise tanklara karşı çocukları kullanarak tanklara taş attırıyor. Filistin mallarına karşı boykota gelince; Tanklarımızın modernizasyonunu İsrail yaptı, F 16 ucaklarımızın gece görüş sistemlerini İsrail yaptı, terörle mücadelede kullandığımız insansız uçaklarıda İsrail'den kiraladık. En büyük israil düşmanı Erbakan bile iktidara geldiğinde ilk dış gezisini İsrail'e yaptı. Bizim teröristler ise Filistin'de eğitim gördü.

EĞER BİR ÜLKEDE, KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGELERİ BÜYÜYORSA O ÜLKEDE GÜNEŞ BATYOR DEMEKTİR
Back To Top

GONDEREN: kemal_10 on 09/16/2009 22:09:01

Esas konu Filistin'e yardım idi konuyu saptırdım. Filistin'e yardım adı altında toplanan paralar, Deniz Venerinde olduğu gibi başka kaynaklara aktarılmasın, Ülkemizde Filistinlilerden daha kötü durumda olanlar var.

EĞER BİR ÜLKEDE, KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGELERİ BÜYÜYORSA O ÜLKEDE GÜNEŞ BATYOR DEMEKTİR
Back To Top
06/29/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***