REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2495 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: yamtarr on 09/13/2009 23:16:00

AYDİNLIK KİMDİR NEYİN NESİDİR ARKADAŞLAR

NEDEN HERKEZE ARŞI AYNI TAVIRLA DAVRANIYOR

BU ADAMI BİLEN TANIYAN VARSA ANLATSIN LÜTFEN

--------------------------------------------------------------
Photobucket

GONDEREN: stroyy on 09/14/2009 01:39:59

Bir bilebilsem  yamtarr arkadaşım ,bir bilebilsem  hatırladığım kadarıyla daha öncede bu aydınlık denen kişi başka bir nic"le ( şuan nic ismini hatırlayamıyorum )dini bilgiler bölümüne girip şimdiki gibi dinimize ve şahsımıza hakaret etmişti o zaman adminlerimizden biri ( kendisine tekrar tşkür ediyorum ) bu kişiyi banlamıştı  ama şimdi neden banlanmıyor bende anlamış değilim yalnız bu olay anladığım kadarıyla bana bir ata sözümüzü hatırlatıyor ( Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın )ama bilmiyorlarki  ......günün birinde o yılan onlarıda  sokar ! bazı bencil,çıkarcı kimseler vardır"ki,onlar,sırf kendilerine zarar vermiyor diye kötülük yapan kimselere engel olamazlar.onların başkalarına kötülük yapmalarına , bu kötülüklerinin bütün bir toplumu zarara uğratmalarına ses dahi çıkarmazlar.onlara dokunmamaya çalışırlar. oysa bu tavır son derece yanlıştır .yalnız kendimizi değil , toplumun diğer bireylerini"de düşünmek zorundayız . hele bide bu kişi toplumun değer yargılarına ve dinine hakaret ediyorsa . bana ne demek nemelazımcı olmak toplumun dirlik ve düzenliğini temelden bozacak bir harekete yol açar.tabi bu sözlerim anlayanlara...

not:yamtarr arkadaşım boşuna uğraşma bak buraya yazıyorum bizi banlarlar onu banlamazlar

Back To Top

GONDEREN: yamtarr on 09/14/2009 14:19:34

valla haklısın kardeşim bizi banlarlarda

gnede ona zarar gelmeyebilir

adam 9 canlı

:)

--------------------------------------------------------------
Photobucket
Back To Top
06/30/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***