REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2452 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: yamtarr on 09/12/2009 02:39:12

ARKADAŞLAR  MERHABA
GÜZEL TRUVA ANTİK KENTİMİZE NE KADAR SAHİP ÇIKIYORUZ VE NE KADAR TRUVA HAKKINDA BİLGİMİZ VAR!!!! SORUYORUM SİZLERE TÜM BİLGİLİ ARKADAŞLARIMIZIN BANA ULAŞMASINI BEKLİYORUM
ŞUNU SÖĞLEYECEĞİM TRUVA GENEL ADIYLA ÇOK ZENGİN GEÇMİŞİ OLMUŞ UYGARLIKTIR
PEKİ BU UYGARLIĞIN ZENGİNLİKLERİ TRUVA BÜYÜK HAZİNELERİ NEREDE NEDEN ALMANLAR ALMAN TURİSTLER KÖYLERİMİZDE EVLER SATIN ALIP YERLEŞİP TURİST GİBİ DOLAŞIP ÇANAKKALEDE GEZİNİYOR DÜŞÜNDÜNÜZMÜ???????????????*
TURUVANIN GİZLİ HAZİNELERİ BULMAK İÇİN TABİ ALMAN AJANLARI ARAMIZDA KOL GEZİYOR
BU KONUDA BİLGİSİ OLAN KÖYLERİNE İLÇELERİN ALMANLARIN YERLEŞTİĞİNİ GÖREN ÇANAKKALELİ KARDEŞLERİMİZ BANA MEAJ ATSINNN....BİLDİKLERİNİ YAZSIN
RÜZGAR GÜLLERİNİ YAPANLAR
KAZ DAĞLARIMIZDA SÖZDE ALTIN ARAYANLAR KİMLER SORUYORUM SİZE BUNLAR Bİ RASLANTIMI
ARKADAŞLAR ACİL HAREKATA GEÇELİM HAZİNELERİMİZ KAPTIRMAYALIM LÜTFEN

ARTIK BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN DEMEYELİM KARDEŞLERİM BU KONUYU HERKEZE DAĞITALIM NEREYE BAŞVURACAĞIZ NASIL ALMANLARI ENGELLEYEBİLİRİZ LÜTFEN BİLEN BİRİLERİ YAZSIN ŞİKAYET ETSİN İHBAR ETSİN DUYUM ALAN BİŞİLER YAPSIN LÜTFEN

--------------------------------------------------------------
Photobucket

GONDEREN: stroyy on 09/12/2009 04:44:05

Bu anlattıkların çok  üzücü bir olay  yamtarr hazinelere ve ünlü kente sahip çıkamayışımız gerçekten hayret verici ! herbiri ülkemizin kültür hazinesi olan  ölçülmeyecek değer taşıyan bu denli çok sayıda eşyanın götürülüşüne nasıl göz yumuluyor pes doğrusu !  Biz birbirimizin boğazını sıkarken . yabancılar da ülkemizi talan ediyor demek"ki !! Böyle bir olayda hırsız Türk olsaydı ve Almanların hazinelerini çalsalardı  O zaman görürdük neler olurdu.Yalnız herkes malına ve değerlerine sahip çıkmalıdır.  onun için ülkemizde"ki değerli kültür hazinelerine sahip çıkmalıyız . umarım çanakkale valisi ve belediye başkanları bu talana bir dur diyecektir... 

Back To Top
06/30/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***