REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2649 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: Koray on 01/27/2013 00:59:08

Bir şeyler bitmişse tamamen gidilecekse eğer verilen son kararda,bazen bazı
şeyleri dile getirmeden onurla gururla gitmek gerekir, geçen yaşanmışl güzel günlerin hatırına...!
Ayrılıkların güzeli olmaz fakat kötüsü de olmamalı.... Bitirilmesi gerekiyor ise biterken de gururlu, onurlu
bitirilmelidir. En önemlisi, güzel günlerde paylaşılanlar asla orteye dökülmemeli, aksine yüreklerin en
derinlerine gömülerek gidilmelidir....! Gitme kararı alınacak en zor, en güçlü karardır, eğer gidilmeye karar verilmiş ise asla geriye dönüşü olmamalı, gitmenin de bir duruşu olmalıdır. Ben gidiyorum deyip, köprüleri yıkıp gemileri yakmak önemli değili, alınan kararın altında ömür boyu durabilmektir...
Eğer gerçekten haklı isen, geri dönüşü olmayan bir karar verimiş ise ona sonuna kadar uyulmalı, sonradan pişman olunup, bazı şeylerden fedakarlık
yapar gibi görünüp geri dönülmemelidir. O nedenle gidiş kararını almadan önce çok düşünmeli, alınan karardan dönüş yok deyip ona göre karar vermelidir....! Gittikten sonra ben ne yaptım dememeli, gidişin sana zarar verecek duruma düşmemelisin.
Giderken de asla birbirini kırmadan, her şeye rağmen bir pencere aralığı bırakarak gitmeli, kötü anılara sözlere yol vermeden gidilmelidir...

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Senem on 01/27/2013 07:31:35

Emegine Yüregine Saglık

Paylaşım İçin Teşekkürler Koray

--------------------------------------------------------------

Back To Top
06/19/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***