REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1781 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: Koray on 01/21/2013 03:02:17

Acıtıyorum seni...Kötü bir insan oLarak anıLmak değiLdi amacım ama güLmenin ne demek Olduğunu unuttum artık...

GüLmek bu kadar zor oLmamaLıydı asLında ama mutLuLuğu nerede arayacağımı bir biLsem hayattaki roLüm değişecek...

Seni acıtırken asLında kendimide acıtıyorum...İçimdeki sana dair her güzeL şeyi bastırmak zorundayım...GüçLü oLmalıyım...Sana her bakışımda içimden birşeyLerin eridiğini seni özLediğimi asLında gördüğüm iLk yerde sana sarıLmak istediğimi hissetmemeLiyim...

Son zamanLarda kendimi herşeyden çektim...Hayattan zevk aLmıyorum artık...Sen yokken bu hayattan anLam çıkaramıyorum...Ama uzak durmaLıyım senden...Zaman gerek bana..

Hani diyorsun ya " Sana hiç yakışmıyo " diye ben güLmüyorum artık...Ben güLmeyi biLmiyorum artık...

Sana git diyorum...çünkü gidiyorum diosan gitmesini biLceksin...Gururum oLmasa sana git diyemem Ama GİT NE OLUR...!! BöLesi daha güzeL...uzaktan severim seni...yine gideceksen GeLme ..GİT......

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: ASKIN_ on 01/21/2013 03:30:48

Emeğine sağlık Koray güzel paylaşım için, teşekkürler...

İnsan Hata Yaparsa İnsanlık Kaybetmez....AMA İNSANLIK HATA YAPARSA HERKES KAYBEDER!"
Back To Top

GONDEREN: Senem on 01/21/2013 04:53:53

Emegine Yüregine Saglık

Paylaşım İçin Teşekkürler  Koray

Back To Top
09/30/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***