REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1931 - Toplam yanitlar: 4

GONDEREN: furim on 01/04/2013 22:34:32

Kim bilir hangi limandan kalktı gemin.Hangi tren uzaklaştırdı seni benden.Ve kimbilir,hangi bilinmezliktesin?

ayrılık resimleri

Bir söz verdin,gidersem kalbinbedeninde kalacak dedin.Nedentutmadın?Hani nerede kalbim.Bedenimin bu sarhoşluğu niye?Neden bütün gözler hüzünlü üzerimde?

günbatımı ve aşk resimleri

Neden herkes tutmaya            çalışıyor beni? Hangi uçurumun eşiğindeyimde adım atsam düşeceğim sanki.Kalpsizlere kötü derler oysa.Benim bu iyiliğim niye?Düşünüyorumda bazen,sadece kalbimde değildin sen.

aşk resimleri

Santim Santim dağlmışsın her yanıma.Damarlarımdabile senin dolaştıgına inandım artık.Yani ne kadar gitsende bitmiyorsun işte...!

svy resimleri

Bulamıyorum Bir türlü kendimi.Her yer yabancı gözlerime.Bu şehirde neresiymiş böyle.Nerede hani gözlerinin değdiği sokaklar.

aşk ve kadın resimleri

Hani nerede yürürken 

aydınlattığın o yollar. Sanki savaşın henüz bittiği,yıkık dökük,yanık sönük,Bir yıkıntı varkarşımda.Yokolmuşluğun resmedilmiş bir resmine bakıyor sanki bu koca şehre gözlerim

duygusal aşk resimleri

Tutupta sözünü bıraksaydın kalbimi,Belkide Sadece Sen yokluğun olurdu.Sadece sensizliğe kanardı, ve her damlasında biraz azalırdın belki.Yine bu yer şehir görünürdü o zaman gözlerime.Yine yollar aydınlık olurdu belki.Böyle karanlık olmazdı her yanım,Sensiz yanım gibi simsiyah yada...!

Irak hadi kalbimi (de) Benliğimi bulayım bedenimde.Hadi Bırakta yine seni Bekleyeyim dimdik ayakta.yıkık viraneliğimi görmesin gözlerin.Hadi Bırakta o ressam en güzel SEN renkleriyle resmetsin yine bu koca şehri gözlerime.Hadi bırak ne olur.

Sonra bedenim yok olursa sensizlikte,üzerime kara topraklar döküldüğünde, Söylesene nerede saklayacağım seni.Hangi yanımda gömüleceksin benimle.    

Tamam Seviyorum Iftler Hareketli Romantik Iftler Yeni AK Sevgi

Oysa seni yaşatmalıyım.yaşamalısın sen,giderken bedenimden söküp gittiğin kalbimde.Hadi bırak ne olur.Bırakta benliğimi bulayım sende.Bırakta yine senin için feda edeyim kalbimi bilinmedik biryerde....!

Ben Lt LG Zel Kad N Gifleri Romantik Sevgi Dolu Hareketli

Ya cehennemimde ölüp Cennetine girmelisin,Yada benim cennetimde kalbimde dirilmelisin

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Koray on 01/05/2013 01:40:38

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK  ORTAK  GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN...

Back To Top

GONDEREN: Senem on 01/08/2013 09:37:57

Emegine Yüregine Saglık

Paylaşım İçin Teşekkürler furim

Back To Top

GONDEREN: furim on 01/08/2013 18:22:34

TEŞEKKÜRLER ORTAK 

Back To Top

GONDEREN: furim on 01/08/2013 18:24:32