REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2373 - Toplam yanitlar: 3

GONDEREN: nevval on 08/11/2009 20:16:30

slm arkadaşlar ne yazacağımıda çok bilmiyorum ama veda mektubu yazmak gibi bişi bu bu siteye aralık ayında ateş gülüm sayesinde geldim geldiğim günden beride bir aile gibi benimsedim çoğu zaman sabah  erken siteye geldim çok geç saatlere kadar da sitede kaldım bu süre zarfında gerek çok değer verdiğim oplar olsun gerekse can kardeşim dediğim arkadaşlarım olsun çok iyi vakit geçirdim  ama şimdi burdan gitme zamanı bi yerde istenmiyorsan  yada istenmediğin çok belli ediliyorsa durmanın anlamı da yoktur sabah ateş benim canım nil bitenem konu açmışlar nevval gitme diye sağolsunlar onları çok seviyorum bunu çok iyi biliyorlar yanlız burdaki iki yüzlülük bana göre değil yapılanla söylenen birbirini tutmuyor ya ben bu düzeni beceremiyorum biri açıkca bi şekilde senin önünü kesiyo bunu biliyorsunuz ama çıkıp rol yapa biliyor bana göre hiç değil  bu kadar hırsı anlamıyorum bir yıldır bu sitenin formuna yazı yolluyorum kimse zorlamadı çok severek de yaptım bir gün bi kere forma yazı yollayan kadar takdir edilmedim şimdi çıkıp nevval seni seviyoruz demek çok kolay bende şimdi heryere seni seviyorum derim heryerde ama ben o zaman nevval olmam artık nevvalde yok bir daha bu siteye gelmeyi düşünmüyorum  burdan teşekkür edeceğim bi kaç kişi var arada kabul ederlerse onları ziyarete gelecem türkan mükemmel ötesisin öksüz ben olmasamda arada parçamı çalarmısın tarık koray nağme hepiniz benim için ayrı bi değersiniz sizleri çok seviyorum ibrahim bey mızmız nevval artık yokateş gülüm nilim cansınız hepiniz ama ne yapayım ben iki yüzlü olamıyorum kendinize iyi bakın hepinizi çok seviyorum.

GONDEREN: neyleyimsensiz on 08/11/2009 22:16:17

NEVVAL KARDEŞ

tarifi imkansız,büyük bir zevkle,keyf alarak bugüne kadar eserlerini,yazılarını takip ettim.yaşattığın güzellikler için sonsuz teşekkürler.nerde olursan ol daima yanındayım.yüreğine,emeğine,eline sağlık.bizleri yaptıklarından mahrum etme.A.E.O . Nerde olursan ol seninleyiz.saygılar.sağlıcakla kal

Back To Top

GONDEREN: nilege on 08/12/2009 00:25:30

neval canım hala vazgeçiremedikmi seni bitanem ya  buranın tadı sensiz çıkmaz yapmmaa

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: ates on 08/12/2009 03:05:47

B

ir dosta merhaba,çok düşündüm.Sana ne yazabilirim diye İnsanlar bazen yaşadıkları dönemde girdap içinde olabilirler.Belkide karşıma çıkışın o dönemin bana yansıyan olumsuz ya

nıydı,
olumsuz diyorum çünkü ben hiç bi...Veda ediyorum küskün arkadaş veda,
Ana ya, Baba ya, eşe,dosta ve umutlarıma.
Güneş' in doğuşuna şu yağan yağmura...
Duysun istiyorum, duysun tüm dünya.
Veda ediyorum ey dostum veda....

Bitmelerin sürgünlüğünü ve yalnızların vurgunluğunu yaşıyorum seni düşünmenin son dakikalarında? Seni seviyorum ve severek ayrılmanın hüznüyle canımın acısını tadıyorum, gözümden akan yaşımla?

rşeydeSevgi; yurek ister. Ozveri ister.
Sevgi; yuksek bir bakis ister olaylara...
Sevgi; zulmun acinin karsiligidir. Onu luks bulanlar degerini ne bilsin.
Sevgi; cesaret ister.
Sevgi; dopdolu kalp ister.
Sevgi; fedakarlik ister.
Sevgi verecek comertlik ister.

Hesap kitap onun pazarinda satilmaz. Alicisi bile pek bulunmaz.
Ya seversin ya seversin; karsiligini beklemeden bir sey talep etmeden.
Karsiligini bekledigin an o sevgi adinin kullanildigi bir pazardir.
Ve bedelinin de cok fazla oldugu bir pazar cok zor odedigimiz bir pazar.
Sevgi bir cekim alani gibi iyilikleri guzellikleri mana alemini ceker.
Severse olduremez insan severse bagiramaz kizamaz.
Cunku onu sevginin kaynagi olarak gorur. Sevgisini verebilecegi acik bir el gibi gorur...

ve ben biliyorum ki newal sen çok yüreklisin kolay pes etmezsin tamam git ve gittiğinde inanamayacağım tek sey beni hiç sevmemiş olacaksın ben sen varsın diye gelirken böyle bırakıp gidiceksen ben neden üzüleyimki bi anlamı olurmu böyle kanatırken içimi varsa iki yüzlü insanlar bizene hani biz sadece birbirimize yeterdik... neyse gidersen yolun açık olsun ama yüreğimde sende kalsın bana lazım değil......
ersiz vuslata bedel bir sensizlik cezası çekiyorum. Hani ben iyi biriydim, Hani bensiz yazışmaların anlamsızdı.Çok özleyen birinin tamamen sırt çevirmesine şaşıyorum,hatta hayret ediyorum

--------------------------------------------------------------
Bazen dünyayı içime sığdıracak kadar genişliyor yüreğim.. Bazen de..
Back To Top
06/28/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***