REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2991 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: Hacegan__ on 11/11/2012 19:42:21

Özür dilerim Rabbimmmmmmmmmmm, ben kendime zulmettim, fakat senden asla ümidimi kesmedim, seni çok seviyorum, affının ve merhametinin sonsuz olduğunu biliyorum.
Ey Yüce Rabbimmm sen ki, Zümer suresi 53. ayeti kerimende 
"De ki: Ey kendi nefislerine karşı aşırı davranan kullarım, Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Muhakkak ki Allah; günahları bağışlar. Çünkü O; Gafur’dur, Rahim’dir" buyurdun.
Bağışla beni affet n olur, ben de kapına geldim. Sen bağışlamazsan mahfolurum, Ey Kerem Sahibi, Ey Sultan, Ey Sultanlar Sultanı, günahlarımı itiraf ediyorum, Rahmetine sığındım, boyun eğdim, sen benim Rabbimsin, ben senin kulunum, kimin kapısına gideyim, senden başka kapı yok!

Sen benim Rabbimsin, ben senin kulunum. Beni rahmetine gark et. Asla ondan çıkarma. Lütfen bana asla küsme, bana asla küsme, sen benim Rabbimsin. Beni bağışla. Ne olur beni annemi, babamı bütün mü’minleri bağışla, çünki mü’minlerin senden başka velisi yok. Bizim senden başka kimsemiz yok. Ey kimsesizler kimsesi. Meded meded mededddddddddd
Ne olur beni din gününde mahçub etme. Ne olur kalbimi gözümü gönlümü altımı üstümü sağımı solumu önümü arkamı her yanımı nurlandır beni nur eyle. 

ne olur benim kalbimi günah kirlerinden arındır, razı olmadığın şeyi benden ve gönlümden uzak tut ve razı olduğun şeye beni gark et ve gönlümü razı olduğun şeylerle meşgul et, senin rızanı istiyorum Rabbimmmmmmmm, Sen Sultansın, yarattığın şeyler harikulade, yarattığın şeyler mükemmel, asla abes boşuna bir şey yaratmadın, yaşattığın şeyler de mükemmel asla boşuna bir şey yaşatmadın, senden af diliyorum ben senin kulunum.
Beni annemi babamı ve bütün mü’minleri bağışla, sen bizim velimizsin, sen bizi bağışlamazsan biz ziyan oluruz. 

Ey Kerem Sahibi sana boyun eğdik. Bizi aff ve mağfiret et, kapındayız el açtık, boyun büktük aciziz, bizi bağışla bizi boş çevirme, Sen bizim Rabbimizsin.

Bizleri sen yarattın. Bizi affet, Rabbimmmmmmm ne olur beni bağışla ve kalbimi dinin üzere sabit kıl. Beni razı olduğun kullarının arasına kat, beni tamamen senden razı et. Şu asiliği kalbimden dilimden söküp al, kapına geldim ve aczimi itiraf ediyorum. Razı olmadığın şeyi artık asla söylemeyi düşünmüyorum, bundan tamamen vazgeçtim, inşaallah, ne olur bana inayet et. Razı olmadığın şeyi benden sadır etme. Çünkü ben nefsime karşı çok zayıfım, bana delillerini göster ve kalbimi tamamen imanla doldur. Beni dostlarının arasına kat. Çok zorlanıyorum Rabbim, bana yardım et. Tövbemi devam ettirmemde bana yardım et. Sen yardım etmezsen biz ziyan oluruz.

Gözümü artık dünyadan tamamen senin rızana çevirmem için bana yardım et, çünkü ben çok zorlanıyorum, engelleri aşamıyorum. Ne olur Razı olduğun yolu ve cennetlerin yolunu bana kolayla, ben çok zrolanıyorum Rabbim, aczimi itiraf ediyorum, bana yardım et. Beni razı olduklarının yolunda eyle ve bu yoldan asla ayırma, bu yolda ilerleyebilmem için bana yardım et. 
Nur görmeyi nasip et bana da rabbim.
Ölmeden önce ölmeyi nasip et. 
Beni dostlarının arasına kat. Kalbimi imanla doldur. Seninle tevhid olmayı nasip et. 

Rabbim ben senden asla vazgeçmedim, yine ümid ediyorum yine kapındayım, seni çok seviyorum, ne olur beni annemi babamı ve bütün mü’minleri bağışla, sen Gafursun Rahimsin Raufsun, merhametlilerin en merhametlisisin, beni kapından boş çevirme Rabbimmmmmmmmmmmm, seni çok seviyorum, üstadımın razı olduğu bir öğrenci, Sevgili Habibin Hz. Muhammed Mustafa sav’nin razı olduğu bi ümmet, senin razı olduğun bir kul olabilmem için bana dünyada ve ahirette yardım et, asla benden yardımını kesme. Sen yardım etmezsen ben ziyan olurum.

Rabbimmmmm seni çok seviyorum, çok özür dilerimmmmm özür dilerimmm özür dilerimmmmmm sen benim rabbimsin ben senin kulunum, beni bağışla lütfen beni affet, Seni çok seviyorum.  Selam ve dua ile..........

GONDEREN: sonumutt on 11/13/2012 11:05:45

Ey Kerem Sahibi sana boyun eğdik. Bizi aff ve mağfiret et, kapındayız el açtık, boyun büktük aciziz, bizi bağışla bizi boş çevirme, Sen bizim Rabbimizsin.

Bizleri sen yarattın. Bizi affet, Rabbimmmmmmm ne olur beni bağışla ve kalbimi dinin üzere sabit kıl. Beni razı olduğun kullarının arasına kat, beni tamamen senden razı et. Şu asiliği kalbimden dilimden söküp al, kapına geldim ve aczimi itiraf ediyorum. Razı olmadığın şeyi artık asla söylemeyi düşünmüyorum, bundan tamamen vazgeçtim, inşaallah, ne olur bana inayet et. Razı olmadığın şeyi benden sadır etme. Çünkü ben nefsime karşı çok zayıfım, bana delillerini göster ve kalbimi tamamen imanla doldur. Beni dostlarının arasına kat. Çok zorlanıyorum Rabbim, bana yardım et. Tövbemi devam ettirmemde bana yardım et. Sen yardım etmezsen biz ziyan oluruz.

Back To Top
07/01/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***