REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2572 - Toplam yanitlar: 3

GONDEREN: Birsu_ on 11/10/2012 17:35:20

Türk adını unutturmak vatanı korumaz........

Hep iyimser olmak istiyorum. İyiliği telaffuz edip kötüyü anmamak istiyorum ama bazen olmuyor.

Kısaca şu gözlemimi ifade etmek istiyorum.

Artık Kürt kökenli yurttaşlarımızla milletimizin geri kalanı arasında ciddi bir soğuma ve kopuş yaşanıyor.

Artık bebek katili ve onun köpek sürüleri Kürt kökenli yurttaşlarımızın doğal ve tartışmasız temsilcisi haline getirilmiş vaziyette. Hiçbir Kürt kökenli Türk vatandaşı artık bebek katili sürüsünün ve onun yardakçılarının toplantı çağrılarını reddetmiyor.

Artık doğuda “Türk”, bu yurdun sahibi olan büyük millet değil ancak Kürt’ün insafı ve konukseverliğiyle oturan, eğreti bir kiracı durumunda, bunu herkes bilsin!

Batıda oturanlar hâlâ “Türk” demekten imtina edip bebek katillerine ve onların yardakçılarına yaranabileceklerini sanıyorlar ama böyle bir şey olmayacak.

Alenen katil sürülerinin desteklenebildiği, korkmadan Kürt ırkçılığının yapılabildiği bir yerde, artık ne sözde Ahmet Hakan’ın Müslüman insan severliği ne Cengiz Çandar’ın Kürt hayranlığı beş kuruş ediyor.

MB’ye baktım, neredeyse yirmi gündür, terörü kınayan yazılar içinde doğru dürüst Türk adını anana rastlamadım bile.

Bu memleket Türk yurdu, bunu herkes bilsin! Bir vatan hükümet açılımlarıyla düşman eline terk edilemez! Sokak eşkıyalarının tehditlerine boyun eğilerek düşmana teslim edilemez! Dağdaki çakal sürülerinden korkularak korunamaz!

Sorun Kürt ırkçılığı ve terörü sorunudur! Adını koyalım! Sorun, Türk vatanının bir kısmına resmen Kürdistan denmesi ve bu bölgenin siyasal olarak bölünmesi sorunudur, kendimizi kandırmayalım.

Kürt adını Türk adına rakip ve düşman olarak ananlara karşı cevap verilmedikçe sorun bitmeyecektir. Kürt adını Türk adına düşman olarak anan Kürt ırkçılarına Kürtlerden bir “Hayır!” cevabı gelmedikçe sorun bitmeyecektir. “PKK halk halk PKK” diyenlere Kürtler “hayır!” demedikçe hiçbir şey çözülmeyecektir ki artık BDP gibi bir katil yardakçısı parti bile siyasal dinciliğin sayesinde kendine meşruiyet zemini edinmiştir.

Türk toplumu ciddi bir toplumsal çatlamayı yaşamaktadır. Kürt kökenli yurttaşlarımızın gençleri arasında Türk’e karşı nefret ve düşmanlık artık yerleşmeye başlamıştır. Gözümüzü kapatarak dinci vaazlar vererek enternasyonalist solcu kardeşlik nutukları atarak bu süreci durdurmak mümkün değildir.

Türk vatanının bütünlüğünü Türk adından vazgeçerek korumamız mümkün değildir. Ne yazık ki memleketin ana muhalefeti dahil çoğunluğu teşkil eden meclis partileri tamamen Türk adından nefret edenlerin elindedir. Anayasadan Türk adını çıkardığınızda ne Kürtlerin terörist olanları eylemlerine son verecek ne de Kürdistan hayalinden vazgeçecektir. İşin üzücü yanı, evlatlarını bu vatana şehit verenlerin, bu vatanın Türk vatanı olduğunu inkâr eden bir partiye hâlâ iktidarı gözü kapalı teslim etmesi…

Önümüzde iki seçenek var:

1- Etnik ırkçı söylemleri kabul edip toplumu resmen bölmek; Kürdistan söylemine teslim olmak ve bölgedeki Türk bayraklarını indirip çekilmek.

2- Kürt etnik ırkçı terörüyle sonuna kadar savaşıp en son katil köpek itlaf edilinceye kadar mücadeleyi sürdürmek. Ve bu arada bu işin ele başlarını ve faillerini vatandaşlıktan çıkarıp ülkeyi, etnik ırkçılığın sözde siyasetinden de teröründen de temizlemek…

Her millet lâyık olduğu şekilde idare olunur.

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Hacegan__ on 11/10/2012 19:08:51

Emeğine yüreğine sağlık kardeşim güzel bir paylaşım olmuş.

Back To Top

GONDEREN: Boran_35 on 11/11/2012 04:35:43

İhanet

İhanet 
Vatanın sırtına saplanan bu kanlı hançer 
Bu vatanda Türk’e ihanet kürt’de ihanet 
Sanmayın hançerin acısı hemende geçer 
Var olan kardeşliğe açılım bilin ki ihanet 

Şehit analarımın hepsinin boynuda bükük 
Vatan uğrunda ölen şehide reva mı bu yük? 
Ettiğiniz kötülük bu millete o kadar büyük 

Şiirlerimle feryat ederek anlattım ihaneti 
Şehide vefasız vicdanınız ne kadar katı 
Sizlerin aydınınızın önünde bu hain sıfatı 

Kapalı kapılar arasında yaptığınız karanlık 
Ağlayan, sızlayan insanlara da yok vefalık 
Sayenizde ülkemin üzerine çöken karanlık 
  bu  vatanı   3...5  itin   haddinemi  satmak     gün  geldiginde  hepsinin  hesabı  sorulur 

Back To Top

GONDEREN: KuZzEy__ on 11/11/2012 04:54:59

.

--------------------------------------------------------------
Back To Top
09/28/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***