REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2233 - Toplam yanitlar: 0

GONDEREN: Koray on 01/20/2012 21:33:12

evet başlıktada  yazdığımgibi  türkiyenin başbakanı recep tayyip erdoğan yine iş başında çoğu insanın bilmediği olayları burda açıklıyorum evet 3 temmuzda yaşanan olaylara hepimiz şahit olduk ve yaşanan olayları takip ettik herkes medya dahilolmak üzere azizi yıldırımın çete kurduğu ve şike yaptığı yüzünden bu olayların başladığını duydu okudu yazdı ama doğrudur aziz yıldırım şike yapmıştır çeteede yasal olmayan olaylarada karışmıştır ama başbakanın ihalesinide unutmiyalım)))işin gerçek tarafını cesur yorumcular adaletli yorumcular gazeteciler ve insanlar diyim işin gerçeğini ortaya koydular aziz yıldırımın babası nato mühendisidir  o hangiihaleye girerse o ihaliyi kazanıyor ve alıyordu son istanbulda yapılacak olan ihalede başbakan aziz yıldırımı ariyarak aziz bak bu ihaleyte girmiyeceksin tamammı biz kardeşiz bu ihaleyi bizim dostumuza bıtakacaksınız serdal adalıyla birlikte der ama aziz yıldırımhayır başbakanım ben size zaten seçimlerde gereken tüm desteği verdim seçimlerden önce alex bilealıp yanınızda  tüm dün yaya poz verdik bu en büyük destekti zaten siz gelmiş bana ihaleden çekilin diyorsunuz hayır ben bu ihaleden çekilmiyecem der ... bunu duyan başbakan peki aziz der herzaman tehtit ettiği  sözüyle o zaman olacaklardan ben sorumlu değilim der aziz yıldırım da  benim son sözüm budur deyip telefonu kapatır  hemen ertesi gün flaş flaş flaş  polisler aziz yılıdırımın evine dayanır ben size oılayın özetini anlattımsadece daha çok şeyler var aziz  yıldırım zaten ben çıkınca  türkiye yer yerinden oyniyacak diyor herkes susacak bu kez ben konuşacam dedi... b aşbakan ne yaptı peki  menfaatleri için aziz yıldırımı ve aziz yıldırımiçinde koskoca bir camiyayı yok etti şimdide belediye seçimleri var ya))) ah o belediye seçimleri şimdi de tff  tehtit ederek sakın feneri düşürmeyin puan silin   58 maddeyi değiştirin diyor ama şunu unutuyor sayın başbakanımız inanın artık ben değil nenem bile uyandı ve emin olunki ben bunu birbeşiktaşlı olarak yazıyorum tüm türkiye halkıda biliyorki sizin haberiniz olmadan kims ebu operasyonu yapamaz   LÜTFEN DAHA FAZLA KENDİNİZİ KÜÇÜK DÜŞÜRMİYEREK  HERŞEYE KARIŞMAYIN SAYIN BAŞBAKAN BIRAKINDA SUÇLULARIN CAZASINI ADELET VERSİN.... SİZ LÜTFEN TÜRKİYEDEKİİŞSİZLİK SORUNUNA  TÜRKİYEDEKİ YAŞANAN KAOSLARLA İLGİLENİN SAYGILARIMLA...

--------------------------------------------------------------
06/29/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***