REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1973 - Toplam yanitlar: 0

GONDEREN: gulgulce on 01/16/2012 18:11:30

" 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMININ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN KALDIRILSIN SADECE ANKARA'DA KUTLANSIN AÇIKLAMALARI."

Milli eğitim bakanlığı okullara gönderdiği yazıda şunu açıklamış artık Ankara dışındaki illerde 19 mayıs gençlik ve spor bayramı kutlanmayacakmış. Bunun sebebi de hava şartlarıyla öğrencilerin üşümesi olarak gösterilmiş. Kimse kendini kandırmasın mayıs ayından bahsediyoruz hava yeterince iyi oluyor. Sonuçta Mayıs ayı hava ne kadar soğuk olabilir ki. Hadi diyelim hava soğuk oldu. Sanki bir gün dışarda olmakla çok bir şey olacak kimse 30 dakika dışarda kalmakla bir şey olmaz. Biz gençlik ve spor bayramımızı kutlamak istiyoruz. Gençler olarak bunun önemini biliyoruz ve yeterince bilinçli gençleriz. Herkes bilinçli olsa bunun ne demek olduğunu hiç zorlanmadan anlarlardı.. Herkes bu günün nasıl kazanıldığını bilseydi emin olun kutlamak isterdi . Hatta böyle bir şeyin konusunu dahi açmazlardı. Ne yazık ki ülkemiz fena durumlara doğru gidiyorum. Korkuyorum yakında 10 Kasım da kaldırıldı denmesinden.. !!

--------------------------------------------------------------
Farklı değilim ama kimseye benzemem..Görmek istediğin gibi değilim,gösterdiğim gibiyim..Sahte yüzlere karnım tok.Ben kendimi kimseyle kıyaslamam..Kıyaslayanlarlada işim olmaz..Ne secme gibi bir lüksüm var,nede seçilme gibi ayrıcalığım..hatada yaparım doğruda..Severimde sevilirimde..Üzerimde,üzülürümde..Kime Ne.. İşte ben buyum..Kimsenin hayatında Figüranlık yapmıyorum..Kendi hayatımda başrol oynuyorum..Kısacası ben herkes degilim,herkeste ben değil..
09/29/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***