REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 7891 - Toplam yanitlar: 30

GONDEREN: Tutku on 10/22/2011 13:36:40

Birileri seçimlerden umudunu kesti.Anayasa değişikliği de gerçekleştirilirse bunun kendileri için bir son olmasından korkuyorlar..Onun içinde ellerinden geleni artlarına koymıcacaklar.Bu onlar için varolup olmama meselesi..Saldırıyı tertipleyenlerle halkı teröre karşı sokağa çağıranlar aynı çevreler..Bu Türk derin devletinin bir darbe girişimidir..Piyasada kriz,sokakta eylem,teröürde yükseliş..ardından siyasi kriz..29 Ekim öncesi ortaya çıkan bu olayların arkasaı gelecek..Düşünebiliyormusunuz 8 noktada birdensenkronize bir operasyon söz konusu..Dışarda bir kara harekatı başlamış durumda..Tamda böyle bir zamanda birileri demokratik taleplerle açılımı engellemek için terörü bahane olarak kullanma çabasında..Birileri tavşana kaç tazıya tut diyor..Kontrollü bir bunalım stratejiside değil bu,kendilerini kaybetmiş köşeye sıkıştırılmış hissedenler bundan sonra ne olursa olsun inceldiği yerden kopsun noktasına geldiler..Türkiyede Ergenekon,bölgede <İsrail ve Suriye köşeye sıkışmış durumda..Bu noktada kendi aralarında derin bir ittifak oluşmuş gözüküyor..Düşünebiliyormusunuz bölgeye 300 kadar terörist,ellerinde ağır silahlar ve 24 saat sürecek bir çatışma için mühimmatla geliyorlar ve kimse bunları farketmiyor..Böyle bir olay içerden destek alınmadan gerçekleştirilemez..Ankara gözüne Kandil'i çok yaklaştırırsa,Apo'yu yaklaştırırsa,arkasındaki derin gerçeği kaybeder..Karanlığın en koyu anı,aydınlığa en yakın olduğu zamandır..Eğer bu krizi doğru yönetirsek,birileri kazdığı çukura kendisi düşecek,kendi oyununa gelecektir..Bu Kürt Ergenekonundan ve onu yan kuruluşlarından önce Türk Ergenekonunun planı gibi gözükmektedir.İki Ergenekonda milli değildir ve ilişkileri sanıldığından çok eski köklü ve derindir.Bu yapının merkezinde İsrail istihbaratı vardır.Birileri yine iş üzerinde Darbe yapsın Ergenekoncular kurtulsun,sonra iç savaş çıksın,birileri kandan vurgundan beslenmeye,aynı ülkenin çocuklarının kanları ve gözyaşları üzerinde kendilerine servet üretmeye devam etsinler..Bu arada İsrail de Türkiye'den kurtulsun..Kimse bu kirli ve kanlı oyuna alet olmasın,Melek maskeli şeytanlara dikkat!

Abdurrahman DİLİPAK' yazısından bir alıntı..

Paylaşmak istedim..

--------------------------------------------------------------

Tutku

GONDEREN: te5ir on 10/22/2011 14:23:08

paylaşım için tşklr tutkum 

Back To Top

GONDEREN: Tutku on 10/22/2011 14:38:18

Türkiye  sadece TÜRK'lerinmi  Bu güzel vatanda sadece Türkler mi yaşıyor Bu ne ayırımcılık..Ben Laz'ım diyenler ne olacak?..Ben çerkezim diyenler ne olacak? Ben Kürdüm diyenler ne olacak? Ben Aleviyim diyenler ne olacak?..Bu vatanın her savaşında tek bilek tek yürek olan bu insanlar ne olacak..daha sıralayamadıklarım...Türküm deyipte bu vatana ihanet eden siyonist uşakları..ne olacak..Türküm deyipte Güzel vatanımızın bölmek adına mason localarında cirit atan köpekler ne olacak...Bırakın artık bu ırkçı söylemleri..Yeterki Tek vatan tek bayrak desinler..Değerlerimize dil uzatmasınlar..Dinimizde ayırım yok...Adem le Havva acaba Türk'müydüler...Yaradan hepsini övmüş yaratmış...

Tutku

Back To Top

GONDEREN: Elif__ on 10/22/2011 17:39:25

Tutku Paylaşımınız

İçin

Back To Top

GONDEREN: firkat on 10/22/2011 21:07:34

Bütün bu sorunların çözümü bence Kemalizmdedir.Misaki Milli sınırları içindeyaşıyan ve T.C kimliği taşıyan herkes birinci sınıf Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı  Türktür.Bu Türklük kavramı, ırkçılık anlamında değildir.

Tıpkı Fransada yaşayan başta Cezayir göçmenleri,Ermeni göçmenler ve eski sömürgeleri olan Afrikalı göçmenlerin Fransa vatandaşı Fransız oldukları gibi...

O yandaş yazarın yorumuna gelince ,yarattıkları hayali canavarlar ve hayali senaryolarına inanmıyorum. 

,

Back To Top

GONDEREN: amirim on 10/22/2011 23:48:54

tutku amir vatanı olmayanın  özgürlügüde  olmaz   

kople  teorileriyle  bu   vatanı   ve  yüce  türk   milletinin  ordusunu  kimse   bu kadar  aşagıyamaz   o dili kapasıcayı   rabbime  havale  ediyom 

vatanı olmayanın  dinide olmaz

vatanı olmayanın özgürlüğüde olmaz

vatanını sevmeyenin  allah  korkusuda olmaz

GÜN   BİRLİK  GÜNÜ    BİR OLALIM  DİRİ OLALIM 

CÜNKÜ  BİZİ bize  kırdırmak icin ugraş verenlere  lanet olsun 

Back To Top

GONDEREN: Leydiii__ on 10/23/2011 01:42:52

:))))  evet siyonizim tam gaz yol alıyor bakın burada bile nasıl ayrılıklara düştük... bence tutkum haklı... peygamber efendimiz (S.A.V)derki; kafatasçılık,kavimcilik yapan benim ümmetim değildir.... sevgiyle kalın...

Back To Top

GONDEREN: Tutku on 10/23/2011 03:06:45

HZ.Peygamber S.A.V. buyurmadılar mı;

''Allahü teâlâ, cahiliyet övünmelerini sizden kaldırdı. Hepiniz Âdem aleyhisselamın evlatlarısınız. Âdem ise topraktan yaratılmıştır.''
''Irkçılık davasına kalkışan bizden değildir, ırkçılık üzerine savaşa girişen de bizden değildir...''

Tutku

Back To Top

GONDEREN: Tutku on 10/23/2011 03:08:16

Peygamber efendimiz (S.A.V)derki; kafatasçılık,kavimcilik yapan benim ümmetim değildir.... sevgiyle kalın...

Tutku

Back To Top

GONDEREN: Tutku on 10/23/2011 03:10:30

GÜN   BİRLİK  GÜNÜ    BİR OLALIM  DİRİ OLALIM 

Tutku

Back To Top
09/28/2024
Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***