REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2546 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: YaQuZa on 10/19/2011 15:15:00

DÜn ...5 Polisimizi şehit ettiler,bugünde 26 şehit...

Hani insanın inanası gelmiyor.. Sabah haberleri açtım . Gözlerime inanamadım! Bir günde 26 şehit ha.. Vay benim başım... Vay benim yedi düvele diz çöktüren devletim..!! Şimdi ne yazılır bundan sonra..BAŞIMIZ SAĞOLSUNMU?!!

26 tane arslan yavrusu ŞEHİT OLDU diyemi yazalım...

Yada.. Yada.. PKK GÖREVİNİ YAPIYORMU? !! diyelim... Tamam Onlar görevini yapıyorda.. ULAN SİZ NE YAPIYORSUNUZ ORADA?!! SİZ NEDEN GÖREVİNİZİ YAPMIYORSUNUZ?!!

Açılım dediniz..Bin tane kılıf aradınız... Bu memleketin tüm hainleri,tüm karakteri KIRIKLARI'ile toplantılar yapıp,TÜRKİYE'yi bilinmeyenbir yola soktunuz.... Milleti aldattınız..Seçimlerde her iki kişiden birinin oyunu aldınız... BU gün de 26 şehit...!!

Peki bu açılıma oy veren,T..... yakışıklı deyip,onu neredeyse peygamberimize eş tutup ona vekalet verenler.. ..EYYYYYYYYYYYYYYYYY CEMAAT EHLİ!..... OTURDUĞUNUZ SECCADELER... YATTIĞINIZ SARAYLARDA RAHATMISINIZ.!!!

26 şehit haa...

Ulan! gözünüze dizinize dursun.. Ulan... yediğiniz,içtiğiniz...boğazınızda

dursun..KABIZ OLUN.. BİN BETER OLUN... ŞEHİT'in,yetimin,anaların ,babaların,gelinlerin,masumların BÜTÜN HAKLARI... KALIN BAGIRSAĞINIZDA KURUSUN.!!

PKK'dan önce siz suçlusunuz!.. Bu şerefesizleri siz şımarttınız....Gazatelerinizden.. Tv kanallarınızdan.. Hepsini siz azdırdınız..Siz yüz verdiniz..

AKEPE'ye oy veren devşirmeler... Müslümanım deyip.. PKK'ya özgürlük verenler...

HERŞEY GÜZEL OLACAK DİYENLER!!... NEDE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR DEĞİLMİ?!!!

ULAN ALLAHINIZDAN BULUN BEE... ALLAH (c.c) HEPİNİZDEN FİTİL FİTİL BUNUN HESABINI SORSUN İNŞALLAH..

SOROS'UN P......i SİZİ.... ONUN BUNUN ÇOCUKLARI.... TÜRK DÜŞMANLARI... ALLAH HEPİNİZİ KAHRETSİN...

MİLLETİM;

UYUMA!!! ALLAH RIZASI İÇİN UYUMA!! YETERARTIK UYUDUĞUN..YETER ARTIK SUSTUĞUN...

ARTIK TÜRK EVLADININ KONUŞMA VAKTİDİR.. TÜRK MİLLETİNİN AYAĞA KALKMA VAKTİDİR...

TÜRK MİLLETİ..... BAŞIMIZ SAĞOLSUN...

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Serra_Nur on 10/19/2011 15:22:20

Benki bunu ağlayarak okudum ya yüreği yanan ANALAR ya Öksüz  kalan yavrular onlar ne haldedir offffffffff bir şey yazamıyorum..

MİLLETİM;

UYUMA!!! ALLAH RIZASI İÇİN UYUMA!! YETERARTIK UYUDUĞUN..YETER ARTIK SUSTUĞUN...

ARTIK TÜRK EVLADININ KONUŞMA VAKTİDİR.. TÜRK MİLLETİNİN AYAĞA KALKMA VAKTİDİR...

TÜRK MİLLETİ..... BAŞIMIZ SAĞOLSUN...

--------------------------------------------------------------

Back To Top
07/05/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***