REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2897 - Toplam yanitlar: 6

GONDEREN: Elbruz__ on 10/04/2011 21:48:54

--------------------------------------------------------------
-Bildiklerini anlat, Ama akil veryeme kalkma! -Anlatilanlari iyi dinle, Ama hepsini doğru sanma! -Sessiz kalkmak,birsey bilmediğin anlamina gelmez, Çok konuşmak da çok sey bildiğini göstermez! -Herkesi kendine eşit gör, Herkim olursa olsun bir insani küçümsemek akilsizlik, Çok büyük görmek de korkakliktir! -Cesaret akildan gelirse cesarettir, Bilgisizlikten gelirse cehalettir!

GONDEREN: Elif__ on 10/04/2011 21:52:09

Emeğinize Sağlık Elbruz__

Paylaşımınız İçin

--------------------------------------------------------------

Back To Top

GONDEREN: HoLiGaN on 10/04/2011 23:54:59

Tutamayacagım sözler vermem.
Adımlarımda 'kim ne der' diye düşünmem.
Basit kişilerle polemige girmem.
Dünyada kimse üzülsün istemem.
Bazı şeyleri asla affedemem.
Geçmişime takılıp dert etmem.
Yaşanmışlıkları kolay silemem.
Acıyı tanıdıgım için kimseye çektirmem.
Cesaretsizligi 'gurur'la örtmem.
Yalan ve taktiklerle ugraşmayın,yemem!
Sevdama laf ettirmem.
Tutkularım var, vazgeçemem!

Sana Kimse Dokunmasın Ben Dokunursam Ezer Gecerim. HOLIGAN

Back To Top

GONDEREN: HoLiGaN on 10/05/2011 00:13:10

Ben seni kocaman bir yürekle sevdim.

Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören..
Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime.

Bir başka yerde olamazdın zaten..Sevdim işte ötesi yok Seni Seviyorum

Back To Top

GONDEREN: HoLiGaN on 10/05/2011 00:55:37

NE AGLAYACAK KADAR GÜNAHKARIM NEDE GÖKLERE ÇIKABİLECEK KADAR MASUM…NE YASADIKLARIMDAN HUZURSUZUM NE SUAN YAPTIKLARIMDAN MUTLU…SIRLAR İÇİNDE BİR DÜNYAM VAR BİRDE SENVARSIN!NE SENİ KAYBEDECEK KADAR CESURUM NEDE KAZANACAK KADAR GÜÇLÜYÜM .BEN HERSEYİ KAYBETMEYERAZIYIM AMA SENİ ASLA…

Haykırayım mı : Seni SEVİYORUM DİYE KeSEYİM mi yolunu :SeNİ sevİYORUM DİYE BaSaYıM Mı nagmeler sana diye .DÜN SENİ sevmiştim cilgincasina BuGüN SEni Seviyorum DeLİcesine YArında sevecegim SENİ HEMDE ÖLÜRCESİNE HAYATIMIN ANLAMI

Birgun bana seni seviyorum derse : Bende seni derim . Birgün gelip bana baskasını seviyor derseler: Sevsin mutlu olsun derim .Birgun bana gelip evlendi seni unuttu derseler:CaNI sagolsun mutlu mesut olsun derim .Birgun gelip cocugu olmus senin ismini koymus derseler: kaderi bana benzemesin derim .Birgun bana gelip hastalandı deseler :insallah iyilesin derim.Ama birgun cikipta bana öldü derseler :BEN ONUN İÇİN HERGUN OLDÜM O BİR KEZ ÖLMÜŞ COK MU DERİMMMM!!!!!!…SENI SEVIYORUM CANIMSIN

Back To Top

GONDEREN: HoLiGaN on 10/05/2011 01:19:39

ELBRUZ alıp kırsalar kalemımı kanımla yazarım SENI NE KADAR SEVDIGIMI……..

Back To Top

GONDEREN: SiHiRLi on 10/05/2011 03:35:45

Yüreğimi Al Avcunun içine

Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne

Tanımam senin yüreğinin üstüne

Senden Gelsin Ölüm Başım Üstüne

canımda cansın SENİ SEVİYORUM                                                                                HoLiGaN

Back To Top
09/25/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***