REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1731 - Toplam yanitlar: 1

GONDEREN: AySu_06 on 07/31/2011 16:56:27

Dostluğa Anlam Katan Ne Bakışlar, Ne de Yalancı Tebessümlermiş..

Yüreğimin Sol Kenarında Açılan Her Bir Yarayı Ne Kadar Kapamaya Çalışsam da Yine Bir Yanım Sürekli Kanamakta... Kapatamadım Boşluklarımı... Başaramadım Yalnızlığımı Yüzümde Gizlemeyi... Ne Zaman İçime Gömsem Suskunluğumu, Hep Gözyaşlarım Ele Verdi İçimdeki Yaraları...

Biliyor musun? Geride Yavaş Yavaş Eriyen... Bıraktığın Şekilden Çok, Başkasına Bambaşka Birine Bürünen Ve Bir Daha Asla Eskisi Gibi Olmayacak, Olamayacak Biri Bıraktın!

Farkettimde Hasret Acısı Yüreğime Yara Edinmiş... Gözyaşlarım Tüm Yollarımı Tıkamış... Sana Geldiğim Yollardan Şimdi Bana Dönemiyorum!

Farkettim ki, Gerçekler Çok Acıymış... Artık Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak..

Farkettim ki Sahte Dost'luklar İnsanları Tahminim den Çok Yaralıyormuş!

Farkettim ki! Dostluğa Anlam Katan Ne Bakışlar, Ne de Yalancı Tebessümlermiş... O'nu Yücelten Sonsuz Vefaymış, Dost'un Acısını Hissetmek, Sevincine Ortak Olmak, Ne Olursa Olsun O'nun Elini Bırakmamak, O'na Sımsıkı Sarılmak,  O'nun Gözünden Akan Gözyaşlarını Elinle Silmekmiş...

Keşke Fark Etmeseydim ve Eskiden Olduğu Gibi İnsanlara Hep İyi Gözle Baksaydım... Ama Ne Yazık ki! Farkettim ki, Nice Masum Pozlar Altında Nice Duygusuzlar Yaşarmış...

Evet Keşke Fark Etmeseydim! Çünkü Güzel Olan Her Şey Gibi Değerli Olan Her Şey Gibi Dostluk da Zor İştir Hassasiyet İster...

Onun İçindir ki Dost'lara En Güzel Duygularla Ellerimize Alıp Dost'a Uzattığımız Yüreğimiz,  Ellerimizden Kaldırımlara Düşürülmesi ve Dostlar Tarafından Çiğnenip Geçilmesi Kadar Acı Vermiyor İnsana...

Onun İçindir ki Dost Vurgunları Kadar Hiç Bir Şey Acıtıp, Kanatmaz İnsanoğlunun Yüreğini...

Gün Geçtikçe Değerlerimizi Yitiriyoruz... Ne Sevgi, Ne Saygı, Ne Dürüst'lük, Ne Dost'luk Artık Eskisi Gibi Şeffaf ve Temiz Değil.... Örtülü Düşünceler... Çıkarcı Tutumlar ve Yalanlarla Süslenmiş Artık Her Biri!

Peki Böyle Bir Hal İçinde Nereye Gidiyoruz? Hiç Kendimizi Sorguladık mı? Mal ve Mülk'le Asla Alamayacağımız Güzellikler Kaybolmak Üzere, Nedenini Hiç Düşündük mü??

Dost'luk Her Daim Bulunamayan, Ama Bulunduğunda da Kaybedilmeyecek Kadar Değerlidir.... Çıkarsız, Yalansız Dostluklar Bulmak ve Kaybetmemek Dileğiyle...

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: Cazibe_ on 07/31/2011 17:15:34

Farkettim ki, Gerçekler Çok Acıymış... Artık Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak..

Dost'luk Her Daim Bulunamayan, Ama Bulunduğunda da Kaybedilmeyecek Kadar Değerlidir....

Emeğine sağlık Canım arkadaşımm

Back To Top
09/21/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***