REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 3680 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: batusai34 on 07/14/2011 01:32:50

Sayın site yöneticileri profilimde cinsiyet erkek seçili olduğu halde arka fondaki gölgelendirilmiş resim bayan siluet ine benzemekte olup benim bu siteye her girişimde bu silueti görmem tuhafıma gidiyor bu konuyu admin arkadaşlarla konuştuk kendileri profilime resim koyduğum takdirde bu sorunun çözüleceğini belirtmişlerdir. Fakat kendi öz düşüncem şudur ben profilime resim yüklemek istemiyor olabilirim ve bu konuda tercih yapabilme hakkımın olduğunu düşünüyorum yani kısacası dayatma gibi geldi bu bana. Konuyla ilgili aydınlatma yapmanızı tarafınızdan rica eder, saygı ve sevgilerimi sunarım. 

GONDEREN: batusai34 on 07/14/2011 01:41:48

efe_19 yazdı:

ilk girişte normal sistemin standart resmi vardır o seçilidir. sonradan istediğiniz resmi koyabilirsiniz. hiç resim koymayacam derseniz o mevcut resim kalır. kendi resminizi koymak zorunda değilsiiz. başka resimlerde koyabilirsiniz. 150 kb  nin altında olsun resim  kolay gelsin...

yani o bayan siluetini görmemek için illa bir resim koymak zorundayız ?

Back To Top

GONDEREN: batusai34 on 07/14/2011 01:49:29

efe_19 yazdı:

evet zor bişey değildir resim koymak  bir çiçek resmi  bir doğa manzarası resmide koyabilirsiniz...  kısaca dediğiniz resmi görmemek için illede bir resim yüklemeniz şart...

benim sıkıntım orda bayan siluetinin olması empati yaparsanız sizinde beni anlayacağınızdan eminim ve şimdi verdiğiniz cevaptanda ben şunu anlıyorum bir dayatma var ortada ben resim koymak zorunda değilim ve bunun karşılığında profilimdeki resim bayan silueti enterasan neyse size kolay gelsin benden bukadar yolunuz açık olsun

Back To Top
10/06/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***