REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 3803 - Toplam yanitlar: 9

GONDEREN: Admin on 05/23/2011 02:09:48

Merhaba arkadaşlar,
            Uzun zamandır sitemiz aktif bir şekilde siz değerli üyelerimize hizmet vermektedir.Bu zaman zarfında acısıyla tatlısıyla beraber olduk ve olacağız.Bu yazıyı yazmamda ki amaç içimden geçenleri bir nebze olsun sizlerle paylaşmaktır.Bir çok arkadaşım oldu bir çok’ta düşmanım.Bazılarına can kardeş dedim beni arkamdan vurdu.Bazılarına hiç güvenmedim ama beni asla arkamdan vurmadı.Burası sanal bir ortam kardeşlerim bu sanal dünya içerisinde bazen hepimiz bir dalavere işin içindeyiz bilerek veya bilmeden olabiliriz.Sözüm olacak bazı arkadaşlara bu sanal dünyaya kendinizi o kadar kaptırmayın işinize gücünüze bakın.Bu dünyada kimse kimseye bir üstünlük kuramaz vede ezemez.Beni satan dostum dediğim insanlara; içinizde hiç mi onur ve hassiyet’den size verdiğim değerlerden eser olmadı yoksa siz bu size gösterdiğim saygıyı hiçbir zaman hak etmiyordunuz her zaman içinizde bir kötülük mü vardıda iyi insan gibi bana kendinizi tanıttınız.Bugün benim arkamdan saçma sapan iftiralar atıp kendinizi dahada yerin dibine soktuğunuzun farkında mısınız? Ben sizleri kayleye alıp adınızı dahi anmazken siz hala neyin peşindesiniz merak ediyorum.Arkadaşlar benim sizlere karşı üyelerime bir hatam varsa sizlerden özür diliyorum.Bazen saatlerce bilgisayar başında çalışarak kod yazarak geçiriyorum.Zamanımın çoğu yeni şeyler yapmakla geçiyor  kısa bir süre içerisinde çok büyük değişiklikler olacak zaman isteyen işler bu yüzden lobilere girip sohbet edemiyorum şu yoğunluğu attıkdan sonra daha fazla vakit ayırabilirim umarım.İç dünyamda yalnız biriyim o kadar çok insan tanıdım ki insanlar’dan artık çekinir oldum belki de bu yüzden artık ikili diyologlara girmiyorum.Her ne olursa olsun sizleri seviyorum bir gün ben olmayacaksam’da buranın devamını sağlayacak insanlar olacaktır bir çok zaman ben neyle uğraşıyorum diye kendime soruyorum bazen hiçbir cevap bulamıyorum ama tek bildiğim şey şu varki bu site her daim devam edecektir.Beni bugüne kadar bırakmayan yıllardır tanıdığım dostlarıma çok teşekür ediyorum iyiki varsınız hiç yalnız bırakmadınız beni saygılarla Cengiz.

GONDEREN: Serra_Nur on 05/23/2011 09:44:06

Selam Cengiz kardeşim önce seni forumda görmek güzel diyeyim devamını  bekleriz yoksa banlarım:=))))) şaka tabiki yüreği güzel kardeşim güzel bir paylaşım olmuş  eline sağlık 3 yıldan fazla oldu sanalkahvedeyim kimi gün ağladım kimi gün güldüm dediğin gibi  dost dediklerin  sırtından vurunca  sanal diyip geçiyoruz bu arada tabiki yıpranıyoruz.Ama 101 lobisi üyelerimiz ve gece gündüz emek veren adminlerimizle güzel uyum içindeyiz daim olur inşallah bu dostluklar.

--------------------------------------------------------------

Back To Top

GONDEREN: Sevgi_Emek_ister on 05/23/2011 10:02:25

Öncelikle Merhaba Dert Etme Be Cengiz Can  Dünya Hali  Seni  Çok  iyi  Anlıyorum  Seni  Çok  iyi  Anlamamın  sebebide  Şu Konu  İçerisinde  Bahsetmiş  Olduğun  Bütün  Olayları  Bire  Bir  Yaşadım. Hepte  Vuranlar  En Güvendiklerimiz  Olmakta  Malesef.  Sana  Dert  Etme  üzülme  Diyorum  Basit  Gibi  Gelecektir  Demesi  kolay  Der  Gibi.  Ama  Olmuş ile  Ölmüşe  Çare  Yok. Şimdi  Tahmin  Ediyorum ki  Sende  Kendine  Diyorsundur  Boşver Be Cengiz  Ne  Takıyon Kafana Değermi  Dert Etmeye  ama  Şunuda  iyi  Biliyorum  insan Her  Ne  Kadar  Dert  Etmeyecem Desede içinde  Bir  Yerlerde  Birşeyler  Acımakta. İnsanlar  içerisinde  Kötüler  Mutlaka olmalı  Kötüler  derken  Yani  iyi  Niyetli  Olmayan  Yada  En  ufak  Bir  Sebebten  Yada  Bulduğu ilk Fırsattan  Başkasını  Sırtından Vuranlar ve  Bazı  Zamanlarda  Bunlar  Sayesinde iyi  Niyetli  Olanları  Keşf  Ediyoruz onların  Değeri  Ortaya  Çıkıyor. Hatasız  Kul  Olmaz  Herkes  Hata  Yapabilir  Önemli  Olan  Hatayı  Anlamak  ve  Tekrarlamamak.  işin  Kolay  Değil  Bunuda  Çok  iyi  Biliyorum  ve  Diyorum ki  Yüce  Rabbim  Yar  ve  Yardımcın  Olsun.  Sen  Niyetini  İfade  Etmiş  rengini  Belli  Etmişsin  Bu  Nedenlede  Müsterih  Ol  Arkya Bakma  Arkaya  Bakmaki  Önüne  Çıkacak  Kasis  ve  Engebelerde  Zaman Kaybı Yaşamayasın.
Dünü  Unut
Bugünü  Doya  Doya  Yaşamaya  Çalış
Yarına  Umutla  Bak.  Yarınlar  Hiç  Bitmeyecek.

Dost Dağların  Ardında  Suyun  Öte  Yanında  Çok  Uzaklardada  Olsa  Dostu  DOST  Yapan  Yüreğidir  Unutma...   Sevgi_Emek_ister  <---

Yıllarca Dost Dedim Dost'um Bildim Ama Şimdi Anlıyorum.  Yalanmış Dost'um Seninde Dost'Luğun Yalanmış Oysa BeN  Böyle Bilmezdim. ve Şimdi Son Sözümü Söylerim. Değer  Verdiklerin Verdiğin Değeri BilmiyorLarsa Bırak Kendi  DeğerLerinde KalsınLar... Sevgi_Emek_ister  <---

Çalinan Her Kapı Hemen Açilsaydi Ümidin Sabrin ve İsteğin Derecesi Anlaşilmazdi. Kapilar Açilana Kadar İsteyip Direnip Sabredip Sonrada Olmuyor Demeden Rabbim Verene Kadar Beklemeliyizki İmtihanin Anlami Olsun. Rabbim İçin Olmayacak Şey Yoktur Ol der OluVerir. Yeterki İstemesini Bilip İstedikten Sonrada Beklemesini Bilelim...  Not : Yüce Rabbim Hiçbir Kuluna Taşiyamayacaği Yükü Derdi Vermez ve Verdiği Herderdin Bir Dermani Vardir  Dermani Olmayan Dert Dert Değildir Zaten Yeterki İsyan Etmeden Sabirla Beklemesini Bilelim ve Unutmayalimki Sabir Mutluluk ve Ferahlik Kapisinin Anahtaridir... <--- Sevgi_Emek_ister

Ey İnsan Düşün! Kim Üzebilir Seni Senden Başka ? Kim Doldurabilir İçindeki Boşluğu Sen İstemezsen ? Kim Mutlu Edebilir Eğer Hazır Değilsen  Kim Yıkar Yıpratır Seni Sen İzin Vermezsen ? Kim sever Seni Sen Kendini Sevmezsen! Herşey Sende Başlar Sende Biter Yeterki Yurekli Ol Tükenme Tüketme Tükettirme İçindeki Yaşama Sevgisini... Bunu Hep Hatirla Unutma Çaressizsen Çare Sensin...  <--  Sevgi_Emek_ister 

Bunların Sonunda Da.  Rahmetli  Vehbi Koç'un  Bir  Yazısı  Var  Onuda  Paylaşmak  istedim  Çok  Anlamlı  Buldum  ve  Hoşuma  Gitti.

Evin Varsa Bir Sıfır Koymalısın Varlıklar Hanene,
İşin Varsa Bir Sıfır Daha Koymalısın,
İş Seninse üç Sıfır Daha Koymalısın,
İşin iyi Gidiyorsa üç Sıfır Daha,
Araban Varsa Bir Sıfır,
Yazlığın Varsa Bir Sıfır Daha,
Daha Sıralanabilir Sıfırlar Hanesi...
Ancak, Sağlığın Varsa Bir Koyarsın Başına,
O Zaman Bütün Sıfırlar Anlamlı Bir Değere Ulaşır.
Yoksa Sonuç Sıfırdır, Hiç Uğraşmayasın Boş Yere..."
Vehbi  KOÇ...

Yolun  Açık  Olsun...  

Sevgi_Emek_ister   & Dj YUREKLi

Saygılarımla...

Back To Top

GONDEREN: IRMAK___ on 05/23/2011 13:24:50

SLM CENGİZ BEY YAZDIKLARINIZI BAŞTAN SONA OKUDUM   5 YILDIR BU SİTEDEYİM VE SİZDEN COK MEMNUNUM KEŞKE HERKES SİZ GİBİ OLSA SAYGILI SEVİYELİ VE EFENDİ NERDE BÖYLE İNSAN BURA SANAL ALEM HEPİMİZİN BAŞINA İYİ VEYA KÖTÜ HER OLAY GELİYOR ONLARI DA ALLAHA HAVALE EDİYORUZ  HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN İYİKİ SİZİ TANIDIK  İYİ VARSINIZ ...

Back To Top

GONDEREN: BLUE3834 on 05/24/2011 01:23:34

evet cengiz bey haklısınız güvenmek kolay ,iyi niyetli oluyorsunuz ,güveniyosunuzdertleşiyorsunuz ve bir bakıyorsunuzki karşınızdeki aslında hiçte tanıdıgınız kişi degil .ikili bir oyunda jkaybolursunuz.sahte dünya sanal dünya ama işte burda güzel insanlarda yok degil.inşallah karşımıza iyilerde çıkar.teşekür edrim böyle güzel bir ortam hazırladıgınız için bize.

Back To Top

GONDEREN: Usta__ on 05/24/2011 21:26:51

İŞTE BUNDAN DOLAYI SENİ SEVİYORUM KARDEŞİMMMM....

HEP DİK DURDUN VE EĞRİLER BELASINI BULUR SÖZÜNE ÇOK GÜVENDİN VE HAKLIDA ÇIKTIN.....

ALLAHA EMANETSİN......

Back To Top

GONDEREN: GoLDSTaR06 on 05/27/2011 14:32:13

güzel bi yazı ve dertleşme olmuş cengiz tbr ler . tek bi kelime  ile sözümü tamamlayım " kötüler kişiliksiz karaktersizler olmasa degerli üyelerimizin arkadaşlarımızın ve siz canların degeri nasıl anlasılacak "

Back To Top

GONDEREN: Acun__ on 06/09/2011 10:06:44

SeLam Cengız Abım Öncelıkle Bole Bı steyı BızımLe PayLastıgın Icın Sana Sonsuz Minnettarız.

Biz Okey Lobısı Olarak O Bızı Sırtımızdan VuranLarıda Steden Temızlemeyı Boynumuzun

Borcu Olarak Bılıyoz Her Zamanda Senın Arkandayız Abim........

Back To Top

GONDEREN: altintarak on 06/16/2011 11:33:13

SELAM OLSUN CENGİZ BEY ÖNCELİKLE SANALKAHVE ŞAHSIM ADINA SÖLEMEK GERKRİSE BAĞIMLILIK GİBİ BİŞEY OLDU ORTAMI GAYET GÜZEL İNSANLARI BİRBİRİNE SAYGILI AMA ŞU VAR SANALKAHVEYİ KURDUNUZ AMA BOŞ BIRAKMAYIN BNCE ARADA SIRADA DA OLSA ZİYARET EDİN MALUM BİR İŞYERİ GİBİ DÜŞÜNÜRSENİZ SANAL KAHVEYİ İŞYERİNİZDEKİ ELEMANLAR NE KDR İYİ OLURSA OLSUN ZAMANLA SORUMLULUKLARINI UNUTABİLİRLER VEYA YETKİLERİNİ KENDİ ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA KULLANABİLİRLER ŞÖLE DÜŞÜNÜN HÜKÜMDARSIZ Bİ ÜLKEDE NE KDR VEZİR OLURSA OLSUN O VEZİRLERE BİR BAŞ GEREK BİLMEM ANLATABİLDİMMİ SAYGILAR

Kodbanks-FB sayfaları

Back To Top

GONDEREN: estetik on 11/02/2011 13:14:28

SLM ŞAHSEN BENDE SİZİN  İSMİNİZİ  DUYDUM  AMA EMİNİM  SİZ BENİM COK FAZLA DUYMUŞUNUZDUR BAKNEDICEM  YANİ DENEME  LAKABIM  DEDİKLERİN KATILMAMAK MÜMKÜN DEİL HERKESİN BİR HAYATI VAR BİZİM Kİ EGLENCE TABİKİ HEPMİZİ MEMNUN ETMEK KOLAY DEİL  ZOR BİR GÖREV İNSANLAR SANAL OLARAK GÖRDÜÜGÜ SÜRECE  BURAYI ALTINI CİZİYORUM SANAL OLARAK GÖRDÜKCE BURALARI  İŞİN COKKKKKKKKKK  ZOR  ACIK ACIK SÖELEMEYE GEREK YOK ANLAYAN ANLARRRRRR  BAŞARILAR SİZE

Back To Top
09/28/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***