REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 3572 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: kardapati on 05/21/2011 20:09:06

Ben Salon Ortaklarıyla Konuştum Bana Nikkimi Geri Vermişlerdi Tam 3 Kez Bu NazLıcan Admin Benim Nikkimi 3 Kez SiLdi Ve Kendi ÜyeLiğine Nikkimi Yapıyor  Ayrıca Duydugum Değime Göre Sahidimde de Var Bu NazLıcan MasaLarı  Ve ÖzeLLeri Okuyormuş Eger ÜyeLer Öğrenirsen Olay Büyür Lütfen Benim Bu Şikayettimi Ciddiye Alın ben o nikki 5 ay kullanmadım o salonda bana yardımcı olursanız sevinirim

GONDEREN: cuma_34 on 05/22/2011 06:39:34

nazlıcan  admini  şikayet eden  bu  insanla nazlıcanın  nikini alarak  başka  insanların  masalarına  oturarak  kendilerini  nazlıcan  admin  olarak  tanıtıp   nazlıcan  admin kötülemeye  calışan  kişiler  bunun  karşılıgında   niklerin  silinmeside  normalldir  zaten  o kişiler  kesinlikle  uyarılmıştır   ama  uyarıları  dikkate  almayan  bu  insalarda  aynı zamanda  ahlak ve  ar  kalmamıştırr masalarad  sex  yapan  kişilerinn  nekadar  samimi  olacagını  düşüne  bilirizz  bizler  burda  eglenmeye  geliyoruzz   ama  ahlaki  kuralları  aşmadannn ama  gördügüm  kadarr  bunu  aşan   bir  admin varrr  senem  adminn  cafe clasta  kendisii  bu  tür  insanların  ben ce  adminlik  yapması  doruu  degill   buraya  insanlar  güvenerek  geliyorrr  ama  bu  senem  admin  kimsede  sanala  karşı  güven bırakmıyor   sagolsunn  her  masada  insanlarla  sex  yapıyor   bu  bunu gören  üyelerde  ister  istemez  sanaldan kendilerini ve  varsa  cocuklarını  geri  cekiyorlarrrr   taktir  sizin  egerki  bunu  nasıl  biri  oldugunu  tam  ögrenmek  isterseniz  bend e yazılarının  kopyası  var  severek  yollarımm

Back To Top

GONDEREN: ogulcan_30 on 05/23/2011 19:26:45

ben   cuma_34  bahsettigim  kişi  siz degilsiniz  başka bi  adminn  buu  logini  emine67   nikide senem    sadece  benzerlik 

Back To Top
10/06/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***