REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 4528 - Toplam yanitlar: 9

GONDEREN: CorNelia on 06/03/2009 00:04:44

Herkez dogdugu büyüdügü yeri ayri sever. Tr yemizin her yeri güzel .. her yeri gümüs ama ORDUM altin benim icin.. Iste resimlerden örnekler

GONDEREN: CorNelia on 06/03/2009 11:50:53

su an sen memleketindesindir tadini cikariyorsundur ben malesef gurbetciyim 2 senede bir gelebiliyorum cikar zevkini :(

Back To Top

GONDEREN: stroyy on 06/03/2009 14:13:43

kurban olurum ordumun dağına,taşına,toprağına,derelerine bende ordu perşembeden eski adıyla vona memleketimden bir kaç  resimde benden

Back To Top

GONDEREN: CorNelia on 06/03/2009 23:03:11

cok tsk ederim güzel resimler icin. babam fatsali annem persembeli /medreseönünden bu resimler adimlik ilerde onlara. googlede bulamamistim. cok tskl

Back To Top

GONDEREN: CorNelia on 09/02/2009 17:41:35

ordu sahillerinden bir kac güzellik daha. hoteel turizim yerine ne gerek var yesillik desen yesillik. deniz desen mavilik havasi desen ohh.. birde temiz aile ortami daha ne istiyorsun yallah kaardenize

Back To Top

GONDEREN: SABAH on 09/02/2009 21:26:39

ISTANBUL UN TASI TOPRAGI ALTIN DERLERYA BENCE ORDUNUN TASI TOPRA ALTIN BIR KEZ DAHA GURUR DUYDUM MEMLEKETIMLE..BEN RESIM YÜKLEMESINI BILMIYORUM SIZ YÜKLEYIN BEN BAKARIM

Back To Top

GONDEREN: aydinlik on 09/03/2009 19:58:10

Stoory; ben saf kan orduluyum.

Ama senin icin biraz süppeliyim:

haaaayyy !!!!!!!!!

SABAH da ordulu üstelik 25yildir benim  yanimdan hic ayrilmadi.

Back To Top

GONDEREN: CorNelia on 09/05/2009 01:04:53

actigim konunun icinde küfür hakaret etmeyin. orduluyum diye avunmayin öyle olunki ORDULULAR sizinle avunabilsin

Back To Top

GONDEREN: CorNelia on 09/09/2009 01:20:47

kavga etmeyin actigim konuda koca forumda benim konumumu buldunuzzzzzzzzzz

Back To Top

GONDEREN: yamtarr on 09/09/2009 23:20:28

BEN;

ORTA ASYA'DAN TÜREYEN, ANADOLU'DA BÜYÜYEN, AVRUPA İÇLERINE YÜRÜYEN TÜRK'ÜM !

BEN;

DAĞLARDA GEMİ GEZDIREN, TAŞLARA DESTANLAR KAZDIRAN, TARIHI BAŞTAN YAZDIRAN, TÜRK'ÜM !

BEN;

ADALETE, BEN MERTLİĞE ÖRNEKLER VEREN, ÖLÜM - KALIM SAVAŞINA GÜLEREK GİDEN, YERYÜZÜNDE HER MURADA EREN TÜRK'ÜM !

BEN;

SANCAKLARA, TUĞLARA BAŞ EĞDİREN, BEYLERE, PAŞALARA HİL'AT GİYDİREN, KILICINI ÜÇ KIT'ADA GEZDIREN TÜRK'ÜM !

BEN;

ATİLLA'YI, YAVUZ'U, FATİH'İ VAR EDEN, KRALLARI, İMPARATORLARI KENDİSİNE YAR EDEN, DÜŞMANINA DÜNYASINI DAR EDEN TÜRK'ÜM !

BEN;

ŞAHLARI, SULTANLARI KUL EDİNEN, ALTINLARI, ELMASLARI PUL EDİNEN, İNCİLİ KAFTANLARI ÇUL EDİNEN TÜRK'ÜM !

BEN;

ZAFER RÜYASINI GÖRENLERE SAÇ YOLDURAN, HEZİMETE UĞRATIP, ÜMİTLERİ SOLDURAN, MÜZELERDE BAŞ KÖŞELERİ DOLDURAN TÜRK'ÜM !

BEN;

DAMARLARINDA ASİL KANIN AKTIĞI IRKIM, BENDEN BAHSEDER DESTANIM, AĞITIM, TÜRK'ÜM, BEN TÜRK'ÜM, TAA İLİKLERİME KADAR

--------------------------------------------------------------
Photobucket
Back To Top
09/29/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***