REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 1822 - Toplam yanitlar: 0

GONDEREN: YaQuZa on 12/17/2010 16:31:48

Evet Böyük anam derdiki Yüzüne tükürsen Nisan yagmuru sanir.....Iste ne hikmetse dün TV de izledim bir Vekili hemde Anayasa komisyonu baskani sifati ile....Sac cikardi basindan omlet yapip karnini doyurdu....Utanmaz yüzlere bereket cok olmaya basladi...Yok yok sanirim ben baska bir zamanda yasamaya basladim?Ne bileyim yüz kizarmaz,birde üste cikar yag misali VAllahi sasdim kaldim,Benmi yaslandim devirmi degisti,hayir yok sanirim baska bir zaman diliminde yasamaya basladim....Bunlar hepten hic imis gardasim,boyuna baksan adam sanirsin olmadi okulun tavanini kaldirirsin kalibinin adami dersin ammaaaa yok yok Köroglu misali delikli demir degil bu VAllahi orta oyunu oynaniyor hemde Ortadogunun merkezinde...Mertlik nerde kalmamis utanma birde yirmi yil hukukcusumudur neymis tam anlamadim kafam döndü adamin piskinligine,aglayan adamdan nefret ederdim,bunlarin piride aglardi simdi tam oldular bir maskara...Yazmiyordum uzun zamandir ama artik tak etti mertlige yapilan bunca ihanet...Yok yok ya biz cok geride kaldik bunlar Fetos cagina coktan gecti,Allahim bizi bunlara benzeteceksen DÜNYAYI yik daha iyi...TURAN tutkuma helak gelecekse yik dünyayi,Islamin adina yapilan bunca pislige dur demek her Mutmain kalbin görevidir Ülküdaslarim,Allah yolunda yapilan mücadelenin maglubiyeti OLMAZ... Insanlik adina, Mertlik adina,Türklük adina en önemlisi ALLAHIN dini ISLAM adina mücadeleye devam hemde gece ve gündüzümüzü birlestirerek,

Bu vatan ne dağda kol gezen itin; Ne de aydın diye geçinenindir.
Unutma, bu vatan senin servetin, Atalardan kalan emanetindir.

--------------------------------------------------------------
09/29/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***